Warszawa

Angielski dla dzieci? Poznajcie Novakid Polska!

Angielski dla dzieci? Poznajcie Novakid Polska!

Wyzwań, związanych z nauczaniem dzieci angielskiego, jest wiele. Wzbudzenie ciekawości, zachęta do  interakcji podczas nauki, pokonanie strachu przed rozmową w obcym języku  - to zadania, z którym niewielu nauczycieli i szkół może sobie poradzić. A teraz wyobraź sobie szkołę języka angielskiego online, która radzi sobie z takimi wyzwaniami. Taką jak  Novakid!


Jest to internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, obecna w  kilkudziesięciu krajach, ucząca około 5000 uczniów. Na indywidualnych lekcjach z nauczycielami, którzy pochodzą z krajów anglojęzycznych, dzieci uczą się poprzez zabawę, m.in. z wykorzystaniem piosenek, rysunków, animacji, zagadek.  Te pomoce mają za zadanie zafascynować je nauką języka. Wszystko to bez wychodzenia z domu, tylko z komputerem lub tabletem, mającym dostęp do Internetu i platformy Novakid.

 


Chcesz wiedzieć, jak możliwe jest, że lekcje angielskiego online są tak wciągające i interaktywne? Novakid stosuje nowoczesną metodę, uznaną przez autorytety nauczania, która wykazała swoją skuteczność. To metoda, która stanowi połączenie metody komunikatywnej i metody całkowitej reakcji fizycznej – TPR.


Indywidualne zajęcia, gdzie dziecku poświęcona jest cała uwaga nauczyciela przez 25 minut,  zapewniają nowe doświadczenie edukacyjne. Nawet jeśli wydaje się, że lekcja trwa krótko, to jest ona maksymalnie efektywna.  Udowodniono, że 25-minutowa lekcja to idealny czas, gdy dziecko jest najbardziej skupione, a więc najlepiej przyswaja informacje.


Nauczyciele są to osoby anglojęzyczne lub posługujące się tym językiem na co dzień, posiadające niezbędne kwalifikacje do nauczania. Pozwala to dzieciom całkowicie „zanurzyć się” w środowisku języka angielskiego. Nie zapominajmy też, że nauczyciele wykorzystują metody, które sprawiają, że proces edukacyjny jest bardziej interesujący. Zajęcia zamieniają się w prawdziwą przygodę.

 


Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko korzystało z lekcji angielskiego, bez wychodzenia z domu, zachęcamy do zapisania się na  bezpłatną lekcję próbną na  stronie www.novakid.pl W ciągu kilku minut utworzysz swoje konto i zaplanujesz zajęcia dziecku. Jeśli spodoba ci się to taka metoda nauki  - pomożemy w doborze najlepszego lektora dla Twojego dziecka, pakietu lekcji, terminów zajęć. Odkryj Novakid i zrewolucjonizuj naukę angielskiego swojego dziecka dzięki nowatorskim zajęciom online!

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć