Poznań

Przegląd kreatywnych warsztatów w styczniu

Przegląd kreatywnych warsztatów w styczniu

Poszukujecie warsztatów z pomysłem? Przygotowaliśmy dla Was przegląd naszym zdaniem najciekawszych zajęć, które mogą Was zainteresować. Dzieci poszukują aktywności, które pobudzą ich wyobraźnię i zachęcą do zabawy. Dobrze o tym wiedzą organizatorzy nietuzinkowych warsztatów, na których każdy znajdzie coś dla siebie i wyjdzie z nich z głową pełną nowych inspiracji. Zresztą zobaczcie sami i zdecydujecie na który z nich zabierzecie swoją pociechę!

 

1/6
1/6
Warsztaty teatralne z Evą Rufo - hiszpańską aktorką, tancerką, opowiadaczką bajek

W programie m.in. budowa mapy Hiszpanii, kraju Don Kichota i Sancho Pansy, artystów Salvadora Dali i Picasso, ale i tańców ludowych, jak flamenco i jotas. Dzieci będą mogły także walczyć z wiatrakami albo wymyślać cudowne zwierzęta. Więcej informacji tutaj.

2/6
2/6
Warsztaty SBNT dla dzieci Roztańczone rodziny - Piankowo

Niecodzienne aktywność angażująca ruch i wyobraźnię i wykorzystująca miękkie pianki. To coś co na pewno popkochają maluchy! Wspólna zabawa iwobodne badanie przestrzeni i obiektów przez małych uczestników zbliży ich także do rodziców. Więcej informacji tutaj.

3/6
3/6
Warsztaty kulinarne - CiuCiu Paj

Zaproszenie do wielkiej kulinarnej przygody. Dzieci wyczarują z owoców i warzyw kolorowe stworki, które potem będą mogły spałaszować. Więcej informacji tutaj.

4/6
4/6
Sito Sztuki - Nadal zimno!

Chyba każdy zna słynne powiedzenie "idzie luty załóż ciepłe buty", prawda? Czy faktycznie ten miesiąc ma być najzimniejszy? I czy na taką aurę są gotowi  bohaterowie muzealnych obrazów. Więcej informacji tutaj.

5/6
5/6
Motyle, gile, kumaki i inne dzieciaki - warsztaty

Coś dla tych, którzy lubią rysowanki, kulanie się, wystukiwanie rytmu, czytanie opowiści oraz wycinanie i klejenie. warsztaty pełne niespodzianek! Więcej informacji tutaj.

6/6
6/6
Opowieści Trzech Pomarańczy - zwariowana dżungla

Uczestnicy stworzą stroje dla ulubionych zwirzątek i rozwieszą pranie. Będzie też opowieść o zwariowanej dżungli! Więcej informacji tutaj.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć