Poznań

Centrum Rozrywki Dla Dzieci Madagaskar

Centrum Rozrywki Dla Dzieci Madagaskar

Większość dzieci z pewnością zna film animowany “Madagaskar”. W Poznaniu powstało zaś miejsce o tej samej nazwie, a stworzone z myślą o dobrej zabawie. Brzmi zachęcająco? W takim razie musicie to zobaczyć na własne oczy!

 

Dla fanów bohaterów z filmu wizyta w nim z pewnością będzie nie lada przeżyciem, zaś dla małych nowicjuszy miłą niespodzianką. Wystrój nawiązuje do filmu znanego z kina. Na ścianach można więc zobaczyć bohaterów animacji, a kolorystyka jest w większości zielono-brązowa, co pozwala poczuć się w tym miejscu niczym w prawdziwej dżungli!

 

Atrakcji dla dzieci jest tu co nie miara. Standardowo oprócz basenu z piłkami, czy wielkiej konstrukcji do ćwiczenia sprawności ruchowej, w której mieszczą się tunele czy zjeżdżalnie znajdziemy tu także kącik małego kucharza, trampolina, piankowe puzzle, zjazd linowy typu Tarzan, plastikowe domki i całą masę zabawek oraz miękkich poduszek. Dużym powodzeniem cieszy się karuzela pod postacią drzewa kokosowego umieszczona tuz obok kawiarni. Obiekt cieszy się zdecydowaną przychylnością dzieci i każdorazowo jest tłumnie oblegany. Plusem zaś jest to, że rodzice mogą całą zabawę obserwować delektując się przy stoliku nieopodal specjałami z mini-barku! Latem do dyspozycji małych gości i ich rodziców jest także ogródek letni, na którym można wypocząć.

 

 

Warto wiedzieć, że w Centrum Rozrywki dla dzieci “Madagaskar” można także wziąć udział w warsztatach familijnych, zorganizować urodziny czy celebrować okazje takie jak Sylwester czy Halloween. Słowem w miejscu tym naprawdę sporo się dzieje. Smaczku dodaje fakt, że gościły tam także żywe zwierzęta! Tak, tak! Do “Madagaskaru” specjalnie na dzień Dziecka ku uciesze maluchów przybyły egzotyczne węże, jaszczurki oraz żółwie. Brawo za niesztampowe podejście do tego typu okazji. Taka atrakcja nie zdarza się bowiem często, a radość i ciekawość dzieci dotykających te stworzenia z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci! A spotkanie ze sławnym pingwinem z “Madagaskaru” to nie lada gratka dla każdego fana filmu!

 

Zdecydowanie miejsce warte polecenia!

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć