Poznań

Spotkanie poznańskich Korespondentów

Spotkanie poznańskich Korespondentów

Nasze kwartalne spotkania to już tradycja. Nie mogły by one się jednak odbyć bez dzieci dla których przecież to wszystko robimy. W zaprzyjaźnionym Centrum Kreatywnego Rozwoju Family Cafe my możemy zrelaksować się przy ciachu i kawie, a dzieci pogłębiać swoje przyjaźnie dzięki wspólnym zabawom.

 

Tym razem mieliśmy przyjemność gościć na górnej sali, która podobnie jak pozostałe zachwyciła nas przepięknym wystrojem i mistrzowską dbałością o detale. Do tego zachwycające dekoracje i przestronny taras do dyspozycji gości. Przy oknie stoi retro-wózek, na obrusie siedzi drewniany miś pilnując wielkiego słoja ze słodkimi piankami, nad stołami unoszą się aniele skrzydła, a w rogu sali przygotowano kącik dla maluchów przy którym widać cień Piotrusia Pana. Jest tu gustownie, ale jednocześnie magicznie i bajkowo. Wszystko to sprawia, że w kawiarnianych wnętrzach Family Cafe można poczuć się naprawdę komfortowo.

My za każdym razem czujemy się tam wyśmienicie, a radość malująca się na twarzach pociech naszych Korespondentów tylko potwierdza, że i one bardzo cieszą się z tych spotkań. Trudno się temu dziwić - beztroska zabawa, słodkości na stole, a do tego prezenty od CzasDzieci.pl. Chyba każde dziecko docenia takie chwile, a dla nas najcenniejszą nagrodą jest ich szczery uśmiech.

 

 

 

 

Każda z naszych Korespondentek to inna osobowość, a jednak łączy je wspólny mianownik - pasja w tym co robią i chęć podzielenia się swoimi kulturalnymi doświadczeniami z innymi rodzicami. Aktywne, otwarte na nowe wyzwania i żywo zainteresowane rozwojem swoich pociech. Polecając ciekawe propozycje warsztatowe, recenzując spektakle, testując miejsca i dzieląc się swoimi opiniami  sprawiają, że nasi czytelnicy mogą dowiedzieć się co nieco na temat najciekawszych ofert skierowanych do najmłodszych oraz wartych uwagi wydarzeniach w naszym mieście. Słowem - nasi Korespondenci to skarbnica wiedzy na temat ciekawych uwagi zajęć dla dzieci w Poznaniu i wiarygodne źródło informacji.

 

Dlatego dziękujemy im za pomoc w budowaniu portalu, wkład, zaangażowanie, a także pasję działania i głęboko wierzymy, że dzięki naszemu współdziałaniu nigdy nie zabraknie nam pomysłów, a Wy będziecie mieli dawkę najświeższych relacji i recenzji zawsze pod dostatkiem.

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć