Poznań

 Dziecięca sesja zdjęciowa -  nasza relacja ze studia Foto be be

Dziecięca sesja zdjęciowa - nasza relacja ze studia Foto be be

Każdy rodzic wie że dzieci szybko rosną, zmieniają się i dorastają. Kolejne etapy mijają niespodziewanie, zaskakując i ucząc czegoś nowego. Po czasie z łezką w oku wspominamy jak to kiedyś było. Dzięki zdjęciom możemy przenieść się w czasie i przypomnieć sobie wszystkie piękne chwile, które przeżyliśmy.

 

Wyjątkową pamiątką może okazać się profesjonalna sesja zdjęciowa, która wyróżni się czymś ciekawym i będzie znakomitym uzupełnieniem dla wszystkich wykonanych przez nas zdjęć. I dlatego wraz z mężem i dziećmi trafiliśmy do studia Pani Kamili Redmer Foto be be. To właśnie tam wzięliśmy udział w sesji zdjęciowej, której efektem są przepiękne zdjęcia.


Wszystko odbywało się w domowym kameralnym studiu fotograficznym, w przyjaznej atmosferze. Małymi modelami byli moi synowie w wieku 1,5 roku i 5 lat. Wyzwanie było duże, bo młodszy maluch jest bardzo energiczny i trudno zatrzymać go w jednym miejscu. Ale pani fotograf była bardzo cierpliwa i za pomocą różnych gadżetów osiągnęła zamierzony cel.

 

Cała sesja była bezstresowa dla dzieci, odbywała się w formie zabawy i chłopcy nie byli do niczego zmuszani. Udało się również wykonać wspólne, rodzinne zdjęcie.

 

Dużym atutem było bogate wyposażenie studia, poczynając od odpowiedniego sprzętu i oświetlenia, a kończąc na przeróżnych drewnianych zabawkach, jeździkach czy ubrankach i czapeczkach. Efektem pracy Pani Kamili są przepiękne zdjęcia, które zachwyciły nas i naszych bliskich. To wspaniała pamiątka na lata.

 

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić studio Foto be be, bo jego właścicielka jest na właściwym miejscu, a jej fotografie tylko potwierdzają jej talent.

 

                                                                                       mama Ania

 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć