Poznań

Lato w mieście - przegląd ofert

Lato w mieście - przegląd ofert

Wielkie odliczanie do wakacji rozpoczęte. Wielu z Was zapewne wyjedzie w dalekie wojaże lub wybierze nieco bliższe destynacje. Dla tych, którzy spędzają całe lub część wakacji w mieście mamy kilka ciekawych propozycji, z których warto skorzystać, by spędzić ten czas twórczo! Wiele punktów na mapie naszego miasta oferuje aktywności, które nie pozwolą dzieciom się nudzić podczas wypoczynku od szkoły. Zapowiada się naprawdę wyjątkowo!

 

Zobaczcie wakacyjne oferty zajęć dla dzieci w naszym mieście!

1/7
1/7
Wakacje z Poznańskim Szlakiem Legend dla Dzieci

Brama Poznania zaprasza na Poznański Szlak Legend dla Dzieci. To niezwykły spacer po mieście, na który można się wybrać w dowolnym momencie – wystarczy tylko wziąć ze sobą folder z mapą oraz grą miejską.

 

Więcej informacji tutaj:

 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,120658d4f.html

2/7
2/7
Z Pyzą na polskich dróżkach - akcja lato z książką

Czytelnicy, którzy są zarejestrowani w Bibliotece Raczyńskich będą mogli wziąć udział w Akcji Lato nazwanej "Z Pyzą na polskich dróżkach", inspirowanych książką Hanny Januszewskiej. Uczestnicy poznają legendy na temat miast i regionów, nauczą się gwary i będą wykonywać rozmaite prace plastyczne.

 

Więcej informacji tutaj:
 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,1206486d8.html

3/7
3/7
Półkolonie tematyczne "Wakacje z przygodą"

Danimatoring proponuje „Wakacje z przygodą”. Będzie to sześć tygodniowych turnusów tematycznych w terminie od 24 czerwca 2019 do 2 sierpnia 2019 o różnorodnej, niezwykle ciekawej tematyce.

 

Więcej informacji tutaj:


https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,11989881f.html

4/7
4/7
Półkolonie - Stwórz własnego robota

W Planecie Robotów zajęcia dla pasjonatów kreatywnej edukacji i LEGO robotyki. Zajęcia z wykorzystaniem LEGO® Mindstorms pokażą uczestnikom jak z kilkudziesięciu klocków, wielozadaniowej kostki EV3 i specjalnych silników oraz sensorów stworzyć własne mobilne roboty.

 

Więcej informacji tutaj:

 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,119802aab.html

5/7
5/7
Półkolonie letnie 2019 w Poznaniu

Coś dla małych geniuszów. Mają oni ponownie szansę na dostanie się na wyjątkowe półkolonie. W programie wiele  ciekawych zajęć np. z malowania światłem, eksperymentów, szermierki, pszczelarstwa, szycia, prawa kosmicznego, fotomontażu, wystąpień publicznych, szybkiego zapamiętywania, druku 3D, tańców swingowych.

 

Więcej informacji tutaj:

 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,119142c18.html

6/7
6/7
Letnie półkolonie muzyczne 2019

W Kompozytorni w czasie wakacji też będzie się działo! W programie animacje muzyczne, warsztaty plastyczne i zabawy ruchowe.

 

Więcej informacji tutaj:

 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,119728d83.html

7/7
7/7
Półkolonie z Małym inżynierem: Robotyka, Minecraft, Programowanie, Eksperymenty

W Małym Inżynierze pojawią się 5-dniowe kursy z robotyką, elektroniką, eksperymentami i programowaniem. Zapowiada się moc atrakcji i dobrej zabawy.

 

Więcej informacji tutaj:
 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,11993205b.html

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć