Poznań

Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu

Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu

Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich cieszy się powodzeniem nie tylko wśród hodowców, czy miłośników zwierząt, ale także wśród rodzin z dziećmi ciekawych zobaczyć z bliska zwierzęta, których próżno szukać w mieście.

 

W dzisiejszych czasach wiele rodzin wybiera wczasy agroturystyczne. Jednym z powodów jest podarowanie dzieciom niecodziennego doświadczenia, jakim jest kontakt ze zwierzętami mieszkającymi na wsi, zobaczenie ich zachowania, poznanie zasad opieki nad nimi czy po prostu pogłaskanie ich. Wystawa Zwierząt Hodowlanych na targach poznańskich stwarza rodzinom, które nie mają możliwości wybrania się za miasto zobaczenia mnóstwo okazów zwierząt w jednym miejscu.

 

 

Wydarzenie jest darmowe, co zdecydowanie działa na plus całego eventu, bo liczba zwiedzających jest dzięki temu imponująca. Możliwość zobaczenia takich zwierząt jak: konie, krowy, świnie, króliki, owce, a także kury, gęsi czy przepiórki to nie lada gratka dla maluchów. To dla dzieci nie tylko wyjątkowe przeżycia, ale także niezwykle cenne doświadczenie.

 

Do tego organizatorzy stworzyli także strefę zabaw dla najmłodszych, więc mali goście wystawy nie mieli okazji do nudy. Wiele z nich można było także zaobserwować bawiących się sianie, którego w tych dniach na targach było pod dostatkiem. Po reakcjach można było zobaczyć, że była to dla nich nie lada frajda.

 

Do zobaczenia za rok!

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć