Warszawa

Opowieści ze starego strychu - Beata Ostrowicka

Opowieści ze starego strychu - Beata Ostrowicka

Drugi po Strychowych opowieściach zbiór opowiadań o przygodach fantastycznych bohaterów: niebieskowłosej Kreski, zielonowłosego Kreska, wujka Wzorka zamieszkujących stary strych.

 

Zwykłym czynnościom bohaterów towarzyszy magiczny klimat starego strychu na którym żyją nietypowe stworzonka. Wśród nich znajdą się znani ze Strychowych opowieści: gołąbek Gienek, pani Sowa oraz mysia rodzinka.

W 2008 roku nakładem Wydawnictwa Biblioteka Akustyczna ukazał się audiobook z pierwszym zbiorem opowiadań o mieszkańcach starego strychu pt. Strychowe opowieści.


Płyta przeznaczona jest do słuchania dla dzieci od 4 lat wzyż.

 

autor: Beata Ostrowicka
tytuł: Opowieści ze starego strychu
kategoria: książka audio
gatunek: kolekcja dla dzieci
czyta: Hanna Kinder - Kiss
data premiery: 24.06.2009
ISBN: 978-83-61445-34-0
cena: 19,90 PLN


Beata Ostrowicka urodziła się w Krakowie. Żona Michała, mama Kuby i Huberta. Autorka książek dla dzieci i młodzieży. Debiutowała w 1995 r. Niezwykłymi wakacjami. Laureatka wielu nagród oraz wpisu na Listę Honorową im. H. Ch. Andersena za książkę pt. Świat do góry nogami, Lulaki, Pan Czekoladka i przedszkole oraz Ale ja tak chcę! zostały wpisane na złotą listę Fundacji ABC. Ale ja tak chcę! uzyskało również w roku 2006, tytuł Książki Roku 2006 Polskiej Sekcji IBBY i tytuł BESTSELLERka 2006. Niektóre książki zostały przetłumaczone na języki obce, a wiele z nich zostało utrwalonych na taśmie magnetofonowej i systemem Braille'a, w celu udostępnienia ich dzieciom niewidzącym.

 

Zapraszamy na stronę Wydawnictwa

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć