Warszawa

Kocie historie -  Tomasza Trojanowskiego

Kocie historie - Tomasza Trojanowskiego

16 października w księgarniach pojawił się najnowszy audiobook dla dzieci – „Kocie historie” Tomasza Trojanowskiego. Jest to kolejna książka współczesnego polskiego autora, która ukazała się nakładem wydawnictwa Biblioteka Akustyczna. W rolę lektora wcielił się popularny aktor Jarosław Boberek.


Herman, Zofia i Gienek, to koty mieszkające w domu Dużego. Duży ma do nich anielską cierpliwość, a jego pupile mnóstwo czasu i szalonych pomysłów. Uwielbiają, gdy coś się dzieje, a gdy jest nudno wpadają na kolejny genialny pomysł. Potrafią nawet zmienić się w detektywów, gdy wymaga tego sytuacja.

 

autor: Tomasz Trojanowski
tytuł: Kocie historie
kategoria: książka audio
gatunek: kolekcja dla dzieci
czyta: Jarosław Boberek
data premiery: 30.10.2008
nośnik: 1 CD MP3
czas nagrania: ' ''
wydanie: I
format: 13,7 x 18,7 cm
ISBN: 978-83-61445-15-9
cena detal: 24,90 PLN

 

Czy pamiętacie legendarnego kota w butach? Filonka Bezogonka? Uśmiechniętego kota z „Alicji w Krainie Czarów”? Kota Filemona? Koty, najbardziej tajemnicze i nieprzewidywalne stworzenia, bardzo często fascynują pisarzy. Pewnie dlatego powstało tyle „kocich opowieści”. Jeśli ty też je lubisz, zajrzyj do tej sympatycznej książki.

*
Tomasz Trojanowski (ur.1965 r. ) − ukończył studia na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Autor kilkudziesięciu słuchowisk radiowych, kilku książek dla dzieci. Kocie historie otrzymały Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.
 

 

Zapraszamy na stronę wydawnictwa

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć