Warszawa

My Little Pony - Przyjaźń to magia (Cz. 1 i 2 na DVD)

Dołącz do magicznego świata kucyków Pony. Poznaj serię, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Śledź losy kucyków, dziel z nimi wspaniałe przygody i staw czoła niebezpiecznej ciemnej stronie magii. Przyjaźń zwycięży!

Świat My Little Pony jeszcze nigdy nie był tak żywy i fascynujący!

 

My Little Pony to serial przeznaczony dla najmłodszych widzów. Teraz dostępny także na płytach DVD z polskim dubbingiem.

 

MY LITTLE PONY – Przyjaźń to magia, Część 1:
KRÓLEWSKI ORSZAK 

Przyjaźń to magia – Część 1: Po próbie ostrzeżenia Księżniczki Celestii przed powrotem złej  Księżycowej Czarownicy, Twilight Sparkle i Spike przybywają do Ponyville, gdzie poznają Pinkie Pie, Applejack, Rainbow Dash, Rarity i  Fluttershy.
Przyjaźń to magia – Część 2: Twilight i jej nowi przyjaciele próbują pomóc Księżniczce, ale to nie jest łatwe. Księżycowa Czarownica utrudnia im jak może odnalezienie Klejnotów Harmonii. A czasu jest co raz mniej…
Biletomistrzyni: Kiedy Twilight Sparkle otrzymuje od Księżniczki Celestii dwa bilety na Wielką Galę Grand Galopu, wszyscy przyjaciele chcą jej towarzyszyć… kogo wybierze?
Ptaszek na uwięzi: Nie pytając o pozwolenie, Fluttershy pożycza chorego ptaszka Księżniczki, żeby go wyleczyć. Kucyki muszą zrobić wszystko, by go zwrócić, zanim Księżniczka się zorientuje.
Niezapomniany wieczór: Oczekiwania kucyków co do Wielkiej Gali Grand Galopu są niezwykle wysokie. Jednak, gdy przybywają do zamku okazuje się, że nie wszystko wygląda tak, jak sobie wyobrażały.

 

Recenzja:

 

W Królewskim Orszaku


Fanką prezentowanej serii o konikach z Ponyville jest moje dziecko. Każda z przygód Twilight Sparkle, Applejack, Rarity, Fluttershy, Raibow Dash i Pinkie Pie to dla mojej córki niezwykłe przeżycie.


Film Królewski Orszak bardzo jej się spodobał. Oprócz sympatycznych głównych bohaterek – różniących się maścią, atrybutem i mocą – po stronie dobra staje Księżniczka Celestia, która zachwyca swoją aurą, imponuje mocnymi białymi skrzydłami i błyszczącą biżuterią, będącą symbolem jej władzy. Jej przeciwieństwem jest Księżycowa Czarownica, która ze wszystkich sił próbuje uniemożliwić odnalezienie Klejnotu Harmonii. Czy uda jej się pokonać Celestię? A może zwyciężą siły dobra?


Film bez wątpienia trzyma w napięciu, akcja jest niezwykle wartka. Wartością opowiedzianej historii jest wiara w siły dobra, podkreślana waga przyjaźni i współpracy (bez których osiągnięcie zamierzonego celu jest niemożliwe).


Film Królewski Orszak z pewnością spodoba się wiernym fanom historii o konikach.

 

Anna Kowalska
Rodzic

 

MY LITTLE PONY – Przyjaźń to magia, Cz. 2:
NIEOCZEKIWANI GOŚCIE

Chwalipięta: Do Ponyville przybywa Trixie, zarozumiały kucyk z magicznymi zdolnościami, który bardzo irytuje pozostałe kucyki.
Proszą Twilight, aby zmierzyła się z nią w magicznej bitwie.
Końska plotka: Kiedy kucyki zostają dotknięte tajemniczymi dolegliwościami, oskarżają tajemniczą zebrę Zecorę o rzucenie klątwy.
Rój stulecia: Parasprity, małe futrzane stworzonka, które same się mnożą, opanowują Ponyville i zaczynają pożerać wszystko, co napotkają na swojej drodze. Kucyki muszą jak najszybciej znaleźć na nie sposób.
Kucyki i psy: Podczas poszukiwań drogocennych kamieni do dekoracji nowych kreacji, Rarity spotyka w lesie grupę Psów na Diamenty, które zmuszają ją, aby szukała dla nich klejnotów.
Impas: Kucyki chcą rozwiązać skomplikowany spór o ziemię pomiędzy mieszkańcami Apple-loosy i stadem bizonów, które walczą o to samo terytorium.

 

Na płytach DVD znajdziemy również dodatki specjalne:
- poznaj kucyki (profile głównych bohaterek serialu)
- kolorowanki (do wydrukowania z komputera)

 

 

Opowieść o magii przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, którą pokochały dziewczynki na całym świecie.

Twilight Sparkle, spędza całe dnie na zgłębianiu magicznych tajników i czytaniu książek. Pewnego dnia wraz ze swoim asystentem Spikem zostaje zaproszona przez swoją mentorkę i specjalistkę w dziedzinie magii - Księżniczkę Celestię - do miasteczka Ponyville, gdzie ma dowiedzieć się czegoś więcej o przyjaźni. Twilight Sparkle z radością przyjmuje zaproszenie i  przybywa do miasteczka, gdzie  poznaje swoje przyszłe przyjaciółki: kucyki Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie. Każdy z kucyków posiada inną osobowość oraz  zdolności,  które są kluczowymi elementami Klejnotów Harmonii. Nowe przyjaciółki dzielnie stawiają czoła różnym wyzwaniom,  gdyż przyjaźń połączyła ich więzami nie do przecięcia.

 

 

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć