Warszawa

My Little Pony - Przyjaźń to magia (Cz. 1 i 2 na DVD)

Dołącz do magicznego świata kucyków Pony. Poznaj serię, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Śledź losy kucyków, dziel z nimi wspaniałe przygody i staw czoła niebezpiecznej ciemnej stronie magii. Przyjaźń zwycięży!

Świat My Little Pony jeszcze nigdy nie był tak żywy i fascynujący!

 

My Little Pony to serial przeznaczony dla najmłodszych widzów. Teraz dostępny także na płytach DVD z polskim dubbingiem.

 

MY LITTLE PONY – Przyjaźń to magia, Część 1:
KRÓLEWSKI ORSZAK 

Przyjaźń to magia – Część 1: Po próbie ostrzeżenia Księżniczki Celestii przed powrotem złej  Księżycowej Czarownicy, Twilight Sparkle i Spike przybywają do Ponyville, gdzie poznają Pinkie Pie, Applejack, Rainbow Dash, Rarity i  Fluttershy.
Przyjaźń to magia – Część 2: Twilight i jej nowi przyjaciele próbują pomóc Księżniczce, ale to nie jest łatwe. Księżycowa Czarownica utrudnia im jak może odnalezienie Klejnotów Harmonii. A czasu jest co raz mniej…
Biletomistrzyni: Kiedy Twilight Sparkle otrzymuje od Księżniczki Celestii dwa bilety na Wielką Galę Grand Galopu, wszyscy przyjaciele chcą jej towarzyszyć… kogo wybierze?
Ptaszek na uwięzi: Nie pytając o pozwolenie, Fluttershy pożycza chorego ptaszka Księżniczki, żeby go wyleczyć. Kucyki muszą zrobić wszystko, by go zwrócić, zanim Księżniczka się zorientuje.
Niezapomniany wieczór: Oczekiwania kucyków co do Wielkiej Gali Grand Galopu są niezwykle wysokie. Jednak, gdy przybywają do zamku okazuje się, że nie wszystko wygląda tak, jak sobie wyobrażały.

 

Recenzja:

 

W Królewskim Orszaku


Fanką prezentowanej serii o konikach z Ponyville jest moje dziecko. Każda z przygód Twilight Sparkle, Applejack, Rarity, Fluttershy, Raibow Dash i Pinkie Pie to dla mojej córki niezwykłe przeżycie.


Film Królewski Orszak bardzo jej się spodobał. Oprócz sympatycznych głównych bohaterek – różniących się maścią, atrybutem i mocą – po stronie dobra staje Księżniczka Celestia, która zachwyca swoją aurą, imponuje mocnymi białymi skrzydłami i błyszczącą biżuterią, będącą symbolem jej władzy. Jej przeciwieństwem jest Księżycowa Czarownica, która ze wszystkich sił próbuje uniemożliwić odnalezienie Klejnotu Harmonii. Czy uda jej się pokonać Celestię? A może zwyciężą siły dobra?


Film bez wątpienia trzyma w napięciu, akcja jest niezwykle wartka. Wartością opowiedzianej historii jest wiara w siły dobra, podkreślana waga przyjaźni i współpracy (bez których osiągnięcie zamierzonego celu jest niemożliwe).


Film Królewski Orszak z pewnością spodoba się wiernym fanom historii o konikach.

 

Anna Kowalska
Rodzic

 

MY LITTLE PONY – Przyjaźń to magia, Cz. 2:
NIEOCZEKIWANI GOŚCIE

Chwalipięta: Do Ponyville przybywa Trixie, zarozumiały kucyk z magicznymi zdolnościami, który bardzo irytuje pozostałe kucyki.
Proszą Twilight, aby zmierzyła się z nią w magicznej bitwie.
Końska plotka: Kiedy kucyki zostają dotknięte tajemniczymi dolegliwościami, oskarżają tajemniczą zebrę Zecorę o rzucenie klątwy.
Rój stulecia: Parasprity, małe futrzane stworzonka, które same się mnożą, opanowują Ponyville i zaczynają pożerać wszystko, co napotkają na swojej drodze. Kucyki muszą jak najszybciej znaleźć na nie sposób.
Kucyki i psy: Podczas poszukiwań drogocennych kamieni do dekoracji nowych kreacji, Rarity spotyka w lesie grupę Psów na Diamenty, które zmuszają ją, aby szukała dla nich klejnotów.
Impas: Kucyki chcą rozwiązać skomplikowany spór o ziemię pomiędzy mieszkańcami Apple-loosy i stadem bizonów, które walczą o to samo terytorium.

 

Na płytach DVD znajdziemy również dodatki specjalne:
- poznaj kucyki (profile głównych bohaterek serialu)
- kolorowanki (do wydrukowania z komputera)

 

 

Opowieść o magii przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, którą pokochały dziewczynki na całym świecie.

Twilight Sparkle, spędza całe dnie na zgłębianiu magicznych tajników i czytaniu książek. Pewnego dnia wraz ze swoim asystentem Spikem zostaje zaproszona przez swoją mentorkę i specjalistkę w dziedzinie magii - Księżniczkę Celestię - do miasteczka Ponyville, gdzie ma dowiedzieć się czegoś więcej o przyjaźni. Twilight Sparkle z radością przyjmuje zaproszenie i  przybywa do miasteczka, gdzie  poznaje swoje przyszłe przyjaciółki: kucyki Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie. Każdy z kucyków posiada inną osobowość oraz  zdolności,  które są kluczowymi elementami Klejnotów Harmonii. Nowe przyjaciółki dzielnie stawiają czoła różnym wyzwaniom,  gdyż przyjaźń połączyła ich więzami nie do przecięcia.

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć