Warszawa

Najnowsze przygody Mikołajka cz. 2

W sprzedaży pojawiła się już na DVD druga część "Najnowszych przygód Mikołajka". Zupełnie nowa seria animowanego "Mikołajka" to idealny sposób na wprowadzenie najmłodszych widzów do świata książek.


Sprawdź co tym razem wymyślą Mikołajek i jego niesforni kumple. Zobacz, że zakupu choinki nie należy zostawiać na ostatnią chwilę, a dzieci czasami okazują się bardziej rozsądne niż rodzice.

 

 

“Najnowsze przygody Mikołajka” cz. 2 to historie doskonale znane z książek o Mikołajku, a także zupełnie nowe - równie zabawne i zwariowane.

 

Okaże się, że nie należy martwić się utratą mlecznego zęba - to może się nawet całkiem opłacać, bo w jakiś magiczny sposób taki ząb zamienia się w pieniążek. Dowiecie się także, że filatelistyka to baaardzo fajne hobby, ale czasami przez jeden malutki znaczek może rozpętać się wielka awantura.


I jak to się stało, że tata prawie stracił ząb jedząc czekoladkę zrobioną z … oliwki. Czyżby Alcest miał z tym coś wspólnego?

 

„Najnowsze przygody Mikołajka“ DVD cz. 2 – to aż trzynaście zupełnie nowych przygód, mega dawka śmiechu, a zarazem mądre wychowanie!

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć