Warszawa

Lego Ninjago Rok węży cz. 5

Lego Ninjago Rok węży cz. 5

Kontynuacja przebojowej serii z bohaterami popularnej serii zabawek Lego Ninjago w roli głównej. Część 4 i 5 (odcinki 18-22) już na DVD! Ulubieni bohaterowie serii Lego® Ninjago znowu w akcji!

 

Lego Ninjago. Rok węży to duński serial telewizyjny, który powstał na bazie popularnej linii zabawek Lego. Serial jest inspirowany mistyczną historią dawnej Japonii - postaci są odwzorowaniem wojowników Ninja, perfekcyjnych w sztukach walki.

 

Lego Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu opowiada o losach czterech bohaterów Ninja. Kai, Jay, Cole i Zane to wojownicy, którzy posiadają elementarne moce – ziemi, lodu, ognia i światła. Ich mistrzem jest Sensei Wu, którego główną odpowiedzialnością jest utrzymanie pokoju w świecie Ninja. Bohaterowie, a zarazem obrońcy wolnego świata, ruszają do walki ze złem, które objawia się w postaci wszechmocnego Lorda Garmadona. Jego celem jest unicestwienie rodzinnej planety Ninja. Bohaterowie wiedząc, że nie pokonają Lorda Garmadona, zgłębiają tajniki starożytnej sztuki walki – Spinjitzu, która ma zapewnić im niezbędną moc. 

 

 

Czy połączone siły dobra i zła powstrzymają zagładę? Dołącz do przygody i bądź świadkiem walk!

 

Serial Lego Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu powstał w Danii w 2011 roku jako historia związana z nową serią Lego. Głównymi odbiorcami serii zabawek oraz filmu są chłopcy w wieku powyżej 6 roku życia. Światowa premiera serii filmowej odbyła się za pośrednictwem kanału telewizyjnego Cartoon Network

 

w USA w 2011 roku. 
 

Więcej informacji o premierach DVD dla dzieci na profilu:
facebook.com/DzieciToLubia

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć