Warszawa

101 dalmatyńczyków

101 dalmatyńczyków

101 Dalmatyńczyków to film wypełniony po brzegi wyjątkową magią Disneya, a jego wartka akcja i doskonały humor urzekną widzów w każdym wieku!

 

W niewielkim londyńskim mieszkaniu dalmatyńczyki Pongo i Perdy oraz ich ludzcy "podopieczni", Roger i Anita, zachwycają się nowonarodzonymi 15 szczeniętami. Jednak kiedy rozmiłowana w cętkowanych futrach Cruella oraz jej niezdarne sługusy Jasper i Horace uprowadzają psiaki – a razem z nimi wszystkie inne małe dalmatyńczyki z Londynu – Pongo i Perdy zmuszeni są pokierować akcją ratunkową, w której wezmą udział także inne miejscowe zwierzęta. A pocieszne maluchy uwikłane zostaną w liczne, wymagające nie lada sprytu, perypetie, które nieuchronnie poprowadzą aż do ostatecznej konfrontacji z Cruellą!

 

W 101 Dalmatyńczykach występuje nie tylko największa i najsłodsza zgraja szczeniaków, jaką kiedykolwiek widzieliście w filmie, ale także doborowa obsada aktorska, w tym Glen Close i Jeff Daniels. Koniecznie zobacz tę cudowną komedię Disneya, którą krytycy okrzyknęli jako "wprost fenomenalną!".

 

Czas: 98 min

Obraz: 2.33:1

Dzwięk: polski dubbing, angielski

Napisy: polskie, angielskie

Reżyseria: Stephen Herek

Scenariusz: John Hughes

Obsada: Glenn Close, Jeff Daniels, Joely Richardson, Joan Plowright, Hugh Laurie
Materiały dodatkowe: Krótkometrażówka, Psie gwiazdy, Teledysk, Gra "Połącz kropki"

 

Dostępna w sprzedaży: od 10 sierpnia 2012

 

Dystrybucja CD Projekt

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć