Warszawa

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Kosmiczna przygoda

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Kosmiczna przygoda

Wsiądź na pokład klubowej rakiety i przygotuj się na ekscytującą podróż w nieznane! Razem z Mikim i resztą paczki weźmiesz udział w niezwykłej międzyplanetarnej misji mającej na celu odnalezienie nieziemskiego skarbu! Mrugające gwiazdy wskażą wam drogę, ale najpierw będziecie musieli je odszukać... Pomoże wam Cosiek i odpowiednie mysie sprzęty! Po drodze spotkacie księżycowych Chipa i Dale’a, marsjańskiego Mikiego z Marsa i psa Pluto z Plutona. Ale uważajcie na sprytnego kosmicznego pirata Pete’a, który też pragnie zdobyć tajemniczy skarb. Dzięki pełnej piosenek i niespodzianek „Kosmicznej przygodzie” odkryjesz zupełnie nowy wymiar... zabawy!

 

Gatunek: animacja

Wersja językowa: dubbing

Liczba płyt: 1 x

Czas: 69 min

Obraz: 16:9 widescreen

Dźwięk: polski dubbing 2.0 Dolby, angielski 2.0 Dolby

Napisy: angielskie

 

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt Sp. z o.o

 

Recenzje:

 

W poszukiwaniu nieziemskiego skarbu...

Przygody Klubu Przyjaciół Myszki Miki znamy i lubimy. Niestety, nie mieliśmy dotąd okazji śledzić ich na co dzień. Z tym większą przyjemnością chłopcy zasiedli przed telewizorem, przenosząc się w międzyplanetarną rzeczywistość. Oj tak, tak... moi panowie (zwłaszcza 4,5-letni, Starszy) lubią takie kosmiczne klimaty – nie tylko na filmach, ale także w książkach. Nic dziwnego, że nowa misja Mikiego i spółki, polegająca na poszukiwaniu nieziemskiego skarbu, tak ich wciągnęła, że po seansie długo jeszcze nie mogli o niej zapomnieć. Przystąpili więc do tworzenia własnych map wszechświata i wspólnej zabawy. Oczywiście, jak w filmie, musieli uważać na gwiezdnego pirata Pete’a. Co prawda u nas był on wyimaginowany, ale i tak stanowił postrach ekipy poszukiwaczy.
Uwielbiam takie gry i zabawy inspirowane filmami i książkami. Dają one szerokie pole do rozwoju dziecięcej wyobraźni. W filmie pojawiają się wątki edukacyjne (np. poznawanie cyferek, poszukiwanie podobieństw), które można rozszerzyć lub zamienić na inne – dopasowane do potrzeb naszego dziecka. Nauka przez zabawę – świetna sprawa! Tylko od nas zależy, jak wykorzystamy ten film, by dziecko wyniosło z niego jak najwięcej korzyści.
Wróćmy jednak do samej płyty. Poza tytułową Kosmiczną przygodą znajdują się na niej dwa dodatkowe filmy - Myszomyślacz Goofy'ego oraz odcinek uwielbianego przez moje dzieci Mańka – Złotej Rączki zatytułowany Rakieta Pepego.
Różnorodnie, ciekawie, inspirująco. Dzieciaki są w siódmym niebie, a każda mama może być spokojna – bajki niosą same pozytywne treści. Bez zdecydowanie zbędnej, acz wszechobecnej dziś, agresji i przemocy!

mama Mał-Gośka

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć