W domu z dzieckiem » Multimedia » Marta mówi. Kolekcja filmowa

Marta mówi. Kolekcja filmowapowiększ

Marta mówi. Kolekcja filmowa

Patronat CzasDzieci.pl
Dzieci 3 - 6 lat

Jedna z bajek najchętniej oglądanych przez dzieci na kanale MiniMini, teraz w wersji na DVD!

 

Najnowsza seria „Marta mówi. Kolekcja filmowa”, pojawia się właśnie na półkach sklepowych. To zabawne, pouczające historie, lubiane szczególnie przez najmłodszych widzów. Bohaterem filmu jest sympatyczna labradorka, która po zjedzeniu zupy literkowej… zaczęła mówić ludzkim językiem.

 

Każde wydanie kolekcji zawiera zeszyt łamigłówek, które dziecko może rozwiązywać po odejściu od telewizora oraz płytę DVD, a na niej aż 70 min bajek. Przygotowana dla najmłodszych wielbicieli bystrego psa zapewni dziecku mnóstwo

zabawy.

 

Kolekcja filmowa na rynku od 4 lutego
Cena: 14,99 zł
Objętość: 6 stronicowy zeszyt zabaw + płyta DVD z bajkami (72 minuty)
Grupa wiekowa: dzieci w wieku 3-6 lat
Wydawca: Media Service Zawada

 

 

Recenzje:

 

Marta mówi to bajka, którą moje dzieci pokochały.

Najpierw chyba dzięki przewodniej piosence, którą lubią sobie podśpiewywać. Bardzo lubią fragment „W drodze gdzieś do brzuszka Marty grupa liter zagubiona trafia do jej głowy i Marta... nawija jak szalona". A Marta? To suczka, labradorka, która przeżywa przeróżne przygody, a dzięki połkniętym literkom, naprawdę mówi, bo literki z zupy trafiły do jej głowy. Moja córka, która marzy, żeby nauczyć się czytać, ale zapamiętywanie literek sprawiało jej sporą trudność, marzy o zjedzeniu takiej literkowej zupy. Marta dzięki wyobraźni przenosi się do kosmosu, łapie przestępców, a dzieci dopingują  ją w jej przygodach, a przy okazji poznają słowa, związane z tematem każdego odcinka. A na koniec głośno śpiewają przewodnią piosenkę.

mama Beata

 

*  *  *

 

Co czworonóg może mieć do powiedzenia...

Które dziecko nie chciałoby rozumieć mowy czworonogów? Jest okazja! Pewnie w tym, między innymi, tkwi sukces serialowej Marty – psa, który „nawija jak szalony” i „mówi wciąż”, zna lub uczy się nowych trudnych wyrazów, przeżywa niesamowite przygody, pomaga komu może, dzieli się własnymi doświadczeniami, poszukuje rozwiązań... Poznajemy właścicielkę Marty i jej rodzinę a także paczkę przyjaciół.
Czego można się dowiedzieć o Ziemi i systemie słonecznym, który wygląda „całkiem smakowicie”? Czy pokusa życia na innej planecie to tylko marzenie? Do czego mogą się przydać stare komiksy taty? Jaką wartośc ma komiks bez zakończenia i co z nim można zrobić? Co z gwiazdami, księżycami i planetami mają wspólnego kosmokoty i kulomioty? Jaką planetą rządzą psy?
Oprócz kosmicznych klimatów Marta wprowadzi młodych widzów też w świat przestępców... Ale spokojnie - z nią wszędzie jest bezpiecznie. Czy Marta okradała sklepy? Jakie jeszcze sekrety zawiera autobiografia tego tajemniczego psa? Czy trafiła w ręce podejrzanej panny Miłorząb, która marzyła o psie mieszczącym się w pudełku po butach?
I wreszcie - jak Marta odnajduje się w świecie maluchów? Jak znosiła sytuację, gdy pojawił się w jej rodzinie nowy szczeniak, Skits, i nikt już na nią nie zwracał uwagi? Co to znaczy kogoś ignorować?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzą filmowe przygody Marty – zebrane w 4 kolekcji pt. Marta i miłośnik piesków. Znany z Minimini serial to wesołe przygody „gadającego psa” i jego kompanów – ludzkich i czworonożnych oraz nauka nowych słów, znaczeń, sposobów na poradzenie sobie z różnymi sytuacjami. Warto!

 

mama Anna
 


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Polska Luxtorpeda - Odjazd! więcej » x
Zobacz » Multimedia
Polska Luxtorpeda - Odjazd!
Patronat CzasDzieci.pl

Polska Luxtorpeda - Odjazd!

Odjazdowa gra rodzinna! "Polska Luxtorpeda - Odjazd!" to kontynuacja bestsellerowej gry "Polska Luxtorpeda". W grze jest 13 nowych kategorii oraz zestaw kart z Luxtorpedą, które urozmaicą zasady znane z pierwowzoru. Można w nią grać niezależnie albopołączyć obie gry, mieszając dowolnie różne kategorie. więcej »
Łap za słówka!
Patronat CzasDzieci.pl

Łap za słówka!

Imprezowa gra słowna! Kto wymyśli 3 słowa w swojej kategorii? A kto w tym amym czasie zdąży wymyślić słówka z kategorii wybranych przez przeciwnikow, żeby odebrać im punkty? więcej »
Ubongo 3D
Patronat CzasDzieci.pl

Ubongo 3D

Najnowsza wersja światowego bestsellera! W grze używa się przestrzennych klocków, które wprowadzają zabawę w zupełnie nowy (trzeci) wymiar. Rozgrywka staje się jeszcze bardziej wymagająca i fascynująca. więcej »
AXIO
Patronat CzasDzieci.pl

AXIO

Elegancka gra logiczna dla całej rodziny! Gracze na przemian wykładają płytki na planszę, zdobywając punkty w 5 różnych kolorach. więcej »
Rolnicy

Rolnicy

Uprawiasz ziemniaki, zboże, lawendę, słoneczniki i dynie. Im większe będziesz mieć zbiory, tym więcej punktów zdobędziesz. Każdy rodzaj uprawy możesz zebrać tylko raz! Obserwuj gospodarstwa rywali i podejmuj decyzje, co uprawiać w danym momencie! więcej »
Duuuszki za pięć 12:00
Patronat CzasDzieci.pl

Duuuszki za pięć 12:00

Bądź szybki (i punktualny) jak błyskawica! Złap drewniany przedmiot prędzej niż przeciwnicy i wygraj grę! więcej »
Jamniki

Jamniki

Ubierz jamnika w kubraczek! Podczas gry Twój jamnik będzie rósł, musisz więc ubierać go w coraz większy kubraczek... więcej »
Ślimaki to mięczaki

Ślimaki to mięczaki

W tym wyścigu wygra najwolniejszy ślimak! Podczas gry nie znasz kolorów ślimaków należących do rywali. Za pomocą kostek przemieszczasz nie tylko swojego, lecz także pozostałe ślimaki. Takiego wyścigu jeszcze nie było! więcej »
Bukiet

Bukiet

Gracze uprawiają kwiaty na swoich polach. Kostki symbolizują klientów chcących kupić określone rodzaje kwiatów... więcej »
Polowanie na robale Deluxe
Patronat CzasDzieci.pl

Polowanie na robale Deluxe

?Polowanie na robale Deluxe? to rozbudowana wersja bestsellerowej gry o łapaniu robali. Pudełko zawiera podstawową grę oraz rozszerzenia, które urozmaicają rozgrywkę i wprowadzają nowe możliwości zdobywania punktów. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie

5 sposobów na pielęgnowanie więzi międzypokoleniowych

5 sposobów na pielęgnowanie więzi międzypokoleniowych

Dzieci uwielbiają słuchać historii swoich krewnych. Opowieści wzmacniają więzi. Jak wpleść je w codzienność? Dowiedz się tego przy okazji święta Dziadków.  
20 najbardziej zaskakujących strojów karnawałowych

20 najbardziej zaskakujących strojów karnawałowych

Okazuje się, że stroje karnawałowe (i nie tylko) mogą być bardzo nietypowe! Jesteście ciekawi?  

Nowinki

Aplikacje Zielonej Sowy dla dzieci

Aplikacje Zielonej Sowy dla dzieci

Edulatki i Prosiak - zabawne i edukacyjne aplikacje od wydawnictwa Zielona Sowa.  
10 najlepszych filmów animowanych 2016 roku

10 najlepszych filmów animowanych 2016 roku

Rok 2016 obfitował we wspaniałe filmy animowane. Podczas burzliwych obrad w naszej redakcji przygotowaliśmy dla Was zestawienie najpiękniejszych...  

Filmy na Czasie

2019 w kinie

2019 w kinie

Przedstawiamy Wam 23 filmy animowane i familijne które pojawią się w kinach w 2019 - a to jeszcze nie wszystko co ten rok przyniesie w kinie, więc sprawdzajcie nasze aktualizacje!  

W domu z dzieckiem

Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Pierwsze Książeczki1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019