Warszawa

Marta mówi. Kolekcja filmowa

Marta mówi. Kolekcja filmowa

Jedna z bajek najchętniej oglądanych przez dzieci na kanale MiniMini, teraz w wersji na DVD!

 

Najnowsza seria „Marta mówi. Kolekcja filmowa”, pojawia się właśnie na półkach sklepowych. To zabawne, pouczające historie, lubiane szczególnie przez najmłodszych widzów. Bohaterem filmu jest sympatyczna labradorka, która po zjedzeniu zupy literkowej… zaczęła mówić ludzkim językiem.

 

Każde wydanie kolekcji zawiera zeszyt łamigłówek, które dziecko może rozwiązywać po odejściu od telewizora oraz płytę DVD, a na niej aż 70 min bajek. Przygotowana dla najmłodszych wielbicieli bystrego psa zapewni dziecku mnóstwo

zabawy.

 

Kolekcja filmowa na rynku od 4 lutego
Cena: 14,99 zł
Objętość: 6 stronicowy zeszyt zabaw + płyta DVD z bajkami (72 minuty)
Grupa wiekowa: dzieci w wieku 3-6 lat
Wydawca: Media Service Zawada

 

 

Recenzje:

 

Marta mówi to bajka, którą moje dzieci pokochały.

Najpierw chyba dzięki przewodniej piosence, którą lubią sobie podśpiewywać. Bardzo lubią fragment „W drodze gdzieś do brzuszka Marty grupa liter zagubiona trafia do jej głowy i Marta... nawija jak szalona". A Marta? To suczka, labradorka, która przeżywa przeróżne przygody, a dzięki połkniętym literkom, naprawdę mówi, bo literki z zupy trafiły do jej głowy. Moja córka, która marzy, żeby nauczyć się czytać, ale zapamiętywanie literek sprawiało jej sporą trudność, marzy o zjedzeniu takiej literkowej zupy. Marta dzięki wyobraźni przenosi się do kosmosu, łapie przestępców, a dzieci dopingują  ją w jej przygodach, a przy okazji poznają słowa, związane z tematem każdego odcinka. A na koniec głośno śpiewają przewodnią piosenkę.

mama Beata

 

*  *  *

 

Co czworonóg może mieć do powiedzenia...

Które dziecko nie chciałoby rozumieć mowy czworonogów? Jest okazja! Pewnie w tym, między innymi, tkwi sukces serialowej Marty – psa, który „nawija jak szalony” i „mówi wciąż”, zna lub uczy się nowych trudnych wyrazów, przeżywa niesamowite przygody, pomaga komu może, dzieli się własnymi doświadczeniami, poszukuje rozwiązań... Poznajemy właścicielkę Marty i jej rodzinę a także paczkę przyjaciół.
Czego można się dowiedzieć o Ziemi i systemie słonecznym, który wygląda „całkiem smakowicie”? Czy pokusa życia na innej planecie to tylko marzenie? Do czego mogą się przydać stare komiksy taty? Jaką wartośc ma komiks bez zakończenia i co z nim można zrobić? Co z gwiazdami, księżycami i planetami mają wspólnego kosmokoty i kulomioty? Jaką planetą rządzą psy?
Oprócz kosmicznych klimatów Marta wprowadzi młodych widzów też w świat przestępców... Ale spokojnie - z nią wszędzie jest bezpiecznie. Czy Marta okradała sklepy? Jakie jeszcze sekrety zawiera autobiografia tego tajemniczego psa? Czy trafiła w ręce podejrzanej panny Miłorząb, która marzyła o psie mieszczącym się w pudełku po butach?
I wreszcie - jak Marta odnajduje się w świecie maluchów? Jak znosiła sytuację, gdy pojawił się w jej rodzinie nowy szczeniak, Skits, i nikt już na nią nie zwracał uwagi? Co to znaczy kogoś ignorować?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzą filmowe przygody Marty – zebrane w 4 kolekcji pt. Marta i miłośnik piesków. Znany z Minimini serial to wesołe przygody „gadającego psa” i jego kompanów – ludzkich i czworonożnych oraz nauka nowych słów, znaczeń, sposobów na poradzenie sobie z różnymi sytuacjami. Warto!

 

mama Anna
 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Filmy, muzyka i gry

Warto zobaczyć