W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Nowinki » Po Sąsiedzku. Miejsce dla całej rodziny, gdzie nikt nie będzie się nudził


Po Sąsiedzku. Miejsce dla całej rodziny, gdzie nikt nie będzie się nudziłpowiększ

Po Sąsiedzku. Miejsce dla całej rodziny, gdzie nikt nie będzie się nudził

Wpis archiwalny
Patronat CzasDzieci.pl

Jedno miejsce, ale aż 6 unikalnych przestrzeni, w którym zarówno dziecko, mama, jak i tata znajdą coś dla siebie. Kreatywne warsztaty, nauka języka szwedzkiego, turnieje piłkarzyków stołowych, spotkania ze stylistką, ale także gry i zabawy na placu zabaw oraz nauka jazdy rowerem na pumptracku. Te i wiele innych aktywności bezpłatnie oferuje Po Sąsiedzku, miejsce spotkań, które od lipca działa na terenie sklepu IKEA w Lublinie i centrum handlowego SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88.


Warsztatownia, Czas Na Przerwę, Strefa Babska, Strefa Męska oraz Sąsiedzki Skwer i Plac Zabaw to wyjątkowe miejsca, które pod wspólnym szyldem - Po Sąsiedzku - oferują różne kreatywne formy spędzenia wolnego czasu.


Podczas cyklicznych zajęć w Warsztatowni na pierwszym piętrze w restauracji IKEA można nauczyć się m.in. jak samodzielnie zaprojektować swój wymarzony pokój lub nadać drugie życie przedmiotom codziennego użytku. Miłośnicy majsterkowania mogą tu również wziąć udział w warsztatach Ikea Hacks i dowiedzieć się, jak z mebli IKEA stworzyć coś zupełnie nowego według własnego pomysłu. Dzieci mogą do woli konstruować, malować i tworzyć nowe rzeczy.


Z myślą o osobach, które chcą się zrelaksować w wygodnym fotelu, przy dobrej książce, powstał wyjątkowy kącik - Czas na Przerwę. Można tu nie tylko odpocząć, ale też nauczyć się języka szwedzkiego, zagrać w gry planszowe, a nawet wziąć udział w  kursie pisania kryminałów.


Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie znajdziemy w Po Sąsiedzku. Na terenie centrum handlowego SKENDE Shopping powstały dwie dodatkowe wyjątkowe przestrzenie.

 

Strefa Babska to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które chcą chwilę zrelaksować się między zakupami przy dobrej kawie. W kameralnej atmosferze mogą nie tylko spotkać się w gronie przyjaciółek, ale też zapoznać z najnowszymi trendami w modzie, skorzystać z porad makijażystek i stylistek oraz wziąć udział w pasjonujących spotkaniach ze znanymi lubelskimi blogerkami.

 

Obok strefy dla kobiet oczywiście nie mogło zabraknąć również miejsca stworzonego z myślą o mężczyznach. W specjalnie zaaranżowanej Strefie Męskiej czeka na nich kolekcja motoryzacyjnych magazynów i ulubione kanały sportowe w TV. To także przestrzeń pełna warsztatów z poradami i ciekawostkami z wielu różnych dziedzin, takich jak komputery, elektronika, hobby, sprzęty domowe i inne. Fani piłki nożnej mogą także wziąć udział w eliminacjach do Turnieju Piłkarzyków Stołowych i rozegrać swój własny mecz.


Poza tym na wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku czekają kreatywne strefy zabaw na świeżym powietrzu.


Przed wejściem do centrum handlowego SKENDE Shopping dzieci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego Placu Zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i ślizgawkami, który na czas wakacji zmieni się w  zamieni się w WAKACYJNY MARATON ZABAWY, czyli przestrzeń gier i zabaw kreowanych przez animatorów. Za zdobywanie nowych sprawności i umiejętności dzieci otrzymują specjalne naklejki, które wklejają do karnetu maratonu zabawy, a na finał wakacji – wymienią je na atrakcyjne nagrody.


Z kolei fani miejskich sportów powinni koniecznie odwiedzić Sąsiedzki Skwer, a w nim siłownię na świeżym powietrzu, skatepark oraz jedyny w Lublinie asfaltowy tor rowerowy, na którym dzieci i młodzież przez całe wakacje mogą doskonalić jazdę na rowerze. Wszystko w ramach specjalnie prowadzonej szkółki, pod okiem profesjonalistów.


Szczegółowy harmonogram warsztatów i spotkań dostępne jest na stronie: www.skendeshopping.pl w zakładce Po Sąsiedzku oraz IKEA.pl/Lublin w zakładce Aktualności.

 

Wszystkie aktywności i wstęp na warsztaty oferowane są bezpłatnie.

 

Wpis archiwalny

Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Pomysły na Czasie

Zabawki wspierające integrację sensoryczną, które można wykonać w domu

Zabawki wspierające integrację sensoryczną, które można wykonać w domu

Zebraliśmy kilkanaście rodzicielskich pomysłów na zabawki sensoryczne. Wspierają rozwój dotyku, a co za tym idzie integracji sensorycznej, tak istotnej ze wszystkich czynnościach i zadaniach.  

Polecamy

Gra na Czasie

Gra na Czasie

Aparaty w dłoń! Właśnie dotarliście na odległy archipelag. A na nim już czeka na Was nowe wyzwanie: fotografowanie dzikich zwierząt kryjących się na pobliskich wysepkach.  

Nowinki

Kościana gra w Potwory

Kościana gra w Potwory

Emocjonująca gra, która stała się bestsellerem na świecie, nareszcie w Polsce. Nakładem Egmont Polska ukazała się właśnie nowa gra...  
2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  

Temat na Czasie

Poznajcie historię Oli

Poznajcie historię Oli

Ola próbowała też chyba każdej diety, jednak bez rezultatów. Była załamana: po pierwszych pozytywnych efektach waga zawsze wracała, dziewczynka potrzebowała profesjonalnej pomocy.  

Temat na Czasie

Dlaczego jestem postrzegany jako "inny"?

Dlaczego jestem postrzegany jako "inny"?

Mama Wojtka nie zdawała sobie sprawy, że konsekwencje otyłości jej syna pociągają za sobą tak poważne problemy zdrowotne i społecznościowe.  

W domu z dzieckiem

Odchudzamy dzieci1 Gry Nasza Księgarnia1 Chłopiec z burzy1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019