Warszawa

Recenzja książki:

Złota rybka. Czytam sobie. Poziom 2

Złota rybka. Czytam sobie. Poziom 2

Justyna Bednarek
od 7 do 9 lat
PATRONAT

Co dziś robiłeś cały dzień?

Opowieść z przesłaniem mówiącym o tym, że przez zbytnie zanurzenie w nowoczesnych technologiach tracimy kontakt z realnym światem i omija nas wiele ciekawych rzeczy.

 

Dwójka rodzeństwa jedzie do babci. Starsza dziewczynka obserwuje ptaki, buduje domek na drzewie, gra w warcaby, je pyszne pierogi. Młodszy brat - gra w gry na smartfonie. Pod koniec dnia okazuje się, czyje zajęcia były ciekawsze.

 

Opowieść łatwa do przeczytania - drugi poziom oznacza, że historia składa się maksymalnie z 900 wyrazów. Wpleciono w nią elementy dialogu, a słowa zbudowane są z 23 podstawowych liter oraz „h”. Na końcu opowieści znajdziemy pytania do tekstu, dyplom sukcesu oraz naklejki.

 

Komentarze

Polecamy

Inne recenzje

Misja specjalna - Święta Bożego Narodzenia

Elf do zadań specjalnych

Recenzje CzasDzieci.pl
Misja specjalna - Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia stają w tym roku pod znakiem zapytania. Uratować może je tylko flota Świętego Mikołaja! Na szczęście do jego pomocników należy „Elf do zadań specjalnych”,... czytaj więcej »
Magiczna opowieść o akceptacji - nie tylko na Święta

Przyjazny Olbrzym

Recenzje CzasDzieci.pl
Magiczna opowieść o akceptacji - nie tylko na Święta
Przyjaciel – jedno słowo, które zawiera w sobie tysiące znaczeń. To osoba, na którą zawsze możemy liczyć, jest w pobliżu gdy jej potrzebujemy i nigdy nas nie odtrąci.   Sytuacja... czytaj więcej »

Warto zobaczyć