Warszawa

Recenzja książki:

Mietek i skarb Wejhera

Mietek i skarb Wejhera

Marta Milewska
od 6 do 12 lat
PATRONAT

Co jest najcenniejszym skarbem?

Założone w XVII wieku Wejherowo jest miastem na Pomorzu i miejsce akcji najnowszej powieści Marty H. Milewskiej. W trzeciej z seri z powieści o przygodach Mietka i jego kolegów (oraz koleżanek) z drużyny piłkarskiej spotykamy dobrze znanych czytelnikom bohaterów: jest legendarny trener i żywiołowa babcia. Opowieść toczy się wokół międzynarodowego turnieju. Jednak w tle dzieją się niepokojące wydarzenia. Z Wejherowa i okolic znikają cenne artefakty, a w końcu znikają i ludzie. Dzięki przytomności Mietka oraz zaangażowaniu jego kolegów udaje się uniknąć tragedii.

„Mietek i skarb Wejhera” to dobrze napisana, wciągająca i promująca sport opowieść z ważnym przesłaniem, że zło, w starciu z miłością nie ma szans.

 

Komentarze

Polecamy

Inne recenzje

Misja specjalna - Święta Bożego Narodzenia

Elf do zadań specjalnych

Recenzje CzasDzieci.pl
Misja specjalna - Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia stają w tym roku pod znakiem zapytania. Uratować może je tylko flota Świętego Mikołaja! Na szczęście do jego pomocników należy „Elf do zadań specjalnych”,... czytaj więcej »
Magiczna opowieść o akceptacji - nie tylko na Święta

Przyjazny Olbrzym

Recenzje CzasDzieci.pl
Magiczna opowieść o akceptacji - nie tylko na Święta
Przyjaciel – jedno słowo, które zawiera w sobie tysiące znaczeń. To osoba, na którą zawsze możemy liczyć, jest w pobliżu gdy jej potrzebujemy i nigdy nas nie odtrąci.   Sytuacja... czytaj więcej »

Warto zobaczyć