Warszawa

Recenzja książki:

Wielki powrót detektywa Pozytywki

Wielki powrót detektywa Pozytywki

Grzegorz Kasdepke
od 6 do 10 lat
PATRONAT

Co knuje Martwiak?

Książek Grzegorza Kasdepke nie trzeba szczególnie rekomendować. Każda bez wyjątku to Wielkie Wydarzenie Literackie i niezapomniana przygoda czytelnicza dla małych i dużych miłośników dobrej literatury!  


Nie inaczej będzie zapewne i tym razem, gdyż na rynku wydawniczym ukazała się ostatnio kolejna książka o przygodach polskiego arcymistrza dedukcji, właściciela agencji detektywistycznej "Różowe Okulary", pt. "Wielki powrót detektywa Pozytywki".


Sympatyczny detektyw zniknął i wszelki słuch po nim zaginął. Mieszkańcy kamienicy, w której mieści się biuro detektywa Pozytywki z niepokojem, ale i z niecierpliwością czekają na jego powrót. W kamienicy bowiem zaczynają się dziać dziwne rzeczy – wciąż po podwórku kręci się knujący coś Martwiak i pojawia się dawny właściciel domu. Co knuje Martwiak? Kim jest rzekomy właściciel kamienicy? I wreszcie czy detektyw Pozytywka odnajdzie się i pomoże rozwikłać tajemniczą zagadkę nieruchomości Odsyłam do lektury tej JAK ZAWSZE! pasjonującej książki, która wciąga już od pierwszego rozdziału, a właściwie od pierwszej zagadki i od której nie sposób się oderwać!


Oprócz ciekawej opowieści okraszonej ogromną dawką Kasdepkowego humoru na małych czytelników czekają jeszcze frapujące zagadki detektywistyczne, dzięki którym mali detektywi mogą doskonalić umiejętność logicznego myślenia i dedukcji. Na uwagę zasługuje też nietuzinkowa szata graficzna, a zwłaszcza urocze, zabawne i oryginalne kolorowe ilustracje Piotra Rychela, które znakomicie dopełniają tę interesującą historię kryminalną.


Gorąco polecam! To bezapelacyjnie WIELKI POWRÓT DETEKTYWA POZYTYWKI!

 

Beata Dziąbek

 

Komentarze

Polecamy

Inne recenzje

Pyszna sprawa - 12 tom przygód bohaterów serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn"

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Niezłe ziółka. Tom 12

Recenzje CzasDzieci.pl
Pyszna sprawa - 12 tom przygód bohaterów serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn"
„Nigdy więcej nudy” – to motto powinno przyświecać każdemu czytelnikowi niezależnie od wieku! W końcu nic tak bardzo nie czyni dnia straconym jak właśnie owa nuda. Zatem, aby... czytaj więcej »

Warto zobaczyć