Warszawa

Recenzja książki:

Ptaszek śpiewaczek

Ptaszek śpiewaczek

Anna Matusiak
Andriej Mielnikow (Ilustr.)
od 3 do 5 lat

Recenzja...

a

Książeczka opowiada o tajemniczym ptaszku, który schował się w gąszczu drzew i śpiewał. Zebrały się wokół zwierzęta i nasłuchiwały, pytając siebie - kto może mieć taki głos? Wyobrażały sobie królewskiego ptaka. Jakież było ich zdziwienie, jak nie zobaczyły korony, kolorowego ogona, ani pięknych piór.


„Ptaszek śpiewaczek” to barwne ilustracje, przewrotne rymowanki, opowiastka z niespodzianką w tle. Ta książeczka zachwyci każde dziecko. Mój dwuletni synek siedząc mi na kolanach naśladował świergot ptaszka, chichotał i pokazywał palcem wszystkie zwierzęta i rośliny. Gorąco polecam.
 

mama Kasia

 

a

Przeczytaj również

Polecamy

Warto zobaczyć

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). Pragniemy poinformować cię iż dbamy o twoją prywatność i bezpieczeństwo twoich danych. Stosujemy się do zasady minimalizacji zbieranych danych. Strona czasdzieci.pl używa plików cookie by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji oraz przysługujące ci prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)