Warszawa

Mikołajek. Książka rozkładanka

Mikołajek. Książka rozkładanka

od 3 do 7 lat

Nagrody

Cała Polska czyta dzieciom - książki dla dzieci 8-10 lat
Cała Polska czyta dzieciom - książki dla dzieci 8-10 lat »
ISBN: 978-83-240-1019-6
tagi: humor  obrazkowa 

Mikołajek i jego kumple po raz pierwszy w trzech wymiarach!

Bohaterowie uwielbiani przez wszystkie pokolenia ożywają i przenoszą czytelników w swój zabawny świat stworzony przez dwóch niezwykłych twórców: Goscinny'ego i Sempégo. Ta niezwykła książka zawiera sześć trójwymiarowych scenek znanych czytelnikom Nowych przygód Mikołajka. Zapakowana w eleganckie pudełko, jest idealnym prezentem dla wszystkich fanów Mikołajka - małych i dużych.


Format: 15,5x16,5 cm
Ilość stron: 20
 

Kup teraz

Recenzje książki (Mikołajek. Książka rozkładanka)

Recenzja rodzica
Rozkładany Mikołajek

Miniaturowe „Mikołajkowe cacko” – trójwymiarowa książeczka z czarno-białymi (z niewielkimi akcentami czerwieni i różu oraz imitacji tafli – lustra i fontanny) scenkami ilustrującymi dwuwersowe urywki z Nowych przygód Mikołajka. W sumie 6 rozkładających się ilustracji i tyle samo fragmentów pasujących do obrazków. Książeczka porządnie wykonana, w twardej oprawie, „zapakowana” w czerwone tekturowe sztywne pudełko. Sympatyczna i pomysłowa, ale raczej gadżet dla Mikołajkowych koneserów niż typowa lektura.

Recenzja rodzica

To prawdziwa gratka dla fanów Mikołajka – kultowego bohatera Sempe i Gościnnego.
Książeczka jest trójwymiarową rozkładanką, utrzymaną w czarno-białej kolorystyce z ruchomymi elementami. Pod każdym obrazkiem tekst.
Poprzez swoją uroczą formę jest obiektem zainteresowania dzieci, a dla dorosłych stanowi gadżet na miarę zakochanego fana.


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć