Warszawa

Kropka pe el. Przewodnik po Polsce dla dzieci

Kropka pe el. Przewodnik po Polsce dla dzieci

od 7 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-60850-14-5

Opis książki


Gdzie staniesz oko w oko z dinozaurem?
Gdzie zobaczysz śpiewające wydmy?
Gdzie popłyniesz statkiem… po trawie?
Gdzie możesz pochodzić po suficie?
Gdzie za każdym rogiem czai się krasnoludek?
Gdzie działa wielkie międzynarodowe ptasie lotnisko?
Gdzie Fryderyk Chopin skacze na spadochronie?

Jak to gdzie - w POLSCE!

 

Nie wierzysz? Zajrzyj do książki „Kropka pe el” - nowego, wyjątkowego przewodnika po Polsce dla dzieci i nie tylko.

 

„Kropka pe el” to 55 bogato ilustrowanych rozdziałów przedstawiających najciekawsze miejsca z całego kraju, wybrane i opisane specjalnie z myślą o małych turystach. Znajdziecie tu niezliczone atrakcje: perełki dzikiej przyrody i wspaniałe zabytki, historyczne miasta i nowoczesne budowle, nawiedzone zamki, tajemnicze jaskinie i bezdenne kopalnie, miejsca piękne, zadziwiające i zabawne. Książka zawiera również praktyczne informacje, dane teleadresowe i linki do stron internetowych – wszystko, co może przydać się przy planowaniu podróży. Aż trudno się powstrzymać, by natychmiast nie wyruszyć w drogę.

 

Z tym przewodnikiem nawet największy domator stanie się prawdziwym podróżnikiem!

 


Andrzej Paulukiewicz (ur. w 1953 r.) – znawca polskich krain, współtwórca telewizyjnego magazynu „Swojskie Klimaty” (w latach 90.), który prezentował piękno różnych regionów naszego kraju, muzykę ludową, regionalnych artystów, dawne obyczaje i legendy. Publikuje w tygodnikach „Wprost” i „Najwyższy Czas”. Wszędzie w naszym kraju czuje się u siebie, ale najbliższe są mu Bieszczady.

 

Dominik Cymer (ur. w 1976 r.) – zajmuje się ilustracją, projektowaniem graficznym i mediami interaktywnymi. Wymyśla przedmioty, gry komputerowe, komiksy i animacje. Jego prace ukazały się m.in. w „Przekroju”, „Newsweeku”, „Machinie”, „Gazecie Wyborczej” i „Architekturze”. Na swoim koncie ma kilka wystaw zbiorowych i jedną indywidualną.

 

Rafał Szczepaniak (ur. w 1981 r.) – wielki ilustrator (ponad 100 kg kości, mięsa i wody), animator i kierownik artystyczny. Publikował w niezliczonej ilości tytułów (w dziennikach, tygodnikach, magazynach, książkach). Swoje prace prezentował w Zachęcie, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, w BWA Awangarda we Wrocławiu i wielu innych miejscach.

 

Format: 125 x 265 cm
Oprawa miękka zintegrowana
Objętość: 244 strony

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Kropka pe el. Przewodnik po Polsce dla dzieci

Recenzja...

Uwielbiamy podróżować, przemieszczać się, pakować, planować. Ooo tak planowanie, to coś, co uwielbiam. Ten etap podróżowania niezwykle mnie cieszy, więc gromadzę wszelkie materiały, które... czytaj więcej »

Komentarze

no pół na pół strona

dodany: 2012-12-08 23:01:27, przez: ola

Warto zobaczyć