Warszawa

Siedem prac detektywa Ząbka. Małe jest piękne

Siedem prac detektywa Ząbka. Małe jest piękne

Wydawnictwo: Kropka
od 6 do 8 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 9788367996686

Opis książki

- Halo? Ząbek z tej strony. Detektyw Ząbek.
- Biuro burmistrza Magicznego Jorku z tej strony – rozległ się kobiecy oficjalny głos. – Będzie połączenie z burmistrzem Antonim Polarnym. Proszę czekać…

Oj, w Magicznym Jorku nie dzieje się dobrze. I w związku z tym burmistrz Antoni Polarny nie ma wyjścia, musi zatrudnić detektywa Ząbka. Powierza mu wykonanie siedmiu niezwykle trudnych zadań. Arcytrudnych i superniebezpiecznych do tego stopnia, że nie wiadomo, czy Ząbek powróci z tych misji zdrów i cały. W dodatku w domu Ząbka zamieszkał nieproszony gość, który działa detektywowi na nerwy. Jak tu uporać się z poważnym zleceniem, kiedy z powodu hałasów nie można się nawet porządnie wyspać.

 

Po raz pierwszy drukiem genialny cykl opowiadań Tomasza Duszyńskiego o niezwykłych sprawach, których rozwiązania podejmuje się detektyw Ząbek. Do tej pory dostępne wyłącznie w formie audiobooków czytanych przez Jarosława Boberka.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Siedem prac detektywa Ząbka. Małe jest piękne

Patrz pod nogi, mój drogi!

Magiczny Jork a w nim jedno z wielu mieszkań. Na podłodze leżą pudła z baśniowymi artefaktami, wycinki z Magicznego Kuriera oraz dwa krokodyle kapcie, zajęte akurat ważną dyskusją.... czytaj więcej »

Warto zobaczyć