Warszawa

Sekret Nawiedzonego Lasu

Sekret Nawiedzonego Lasu

Wydawnictwo: Frajda
od 9 do 12 lat
ISBN: 9788383573717

Opis książki

Młody Eryk Deryło i Zagadkowi Agenci mierzą się z sekretem Nawiedzonego Lasu!

Pięty porywający tom serii książek Maksa Czornyja, autora bestsellerowych kryminałów!

 

Zagadkowi Agenci i Toska wyruszają z panem Deryło na biwak. W górskiej głuszy zjeżdżają w boczną drogę, na której podąża za nimi upiorny rowerzysta. W pewnym momencie kolarz dosłownie rozpływa się w powietrzu.

Zanim podróżnicy zdołają otrząsnąć się z szoku, przegrzany silnik starego citraśena odmówi posłuszeństwa. To tylko początek kłopotów. Pan Deryło wyrusza na poszukiwanie pomocy, a Zagadkowi Agenci wraz z Toską zostają przy samochodzie. Wkrótce dokonują przerażającego odkrycia. Miejsce, gdzie się zatrzymali, zwane jest Nawiedzonym Lasem.

 

Mijają godziny, a pan Deryło nie wraca... Cała czwórka musi wyruszyć na poszukiwania. Kolejne wydarzenia wciągają agentów oraz Toskę w przepastne ostępy starego, górskiego boru. Czy uda im się odnaleźć tatę chłopców? Czy to możliwe, żeby las zamieszkiwały upiory? Wszystko wskazuje na to, że nazwa lasu nie została nadana na wyrost. Odważycie się wyruszyć w tę podróż wraz z Erykiem, Romanem, Ewą i Toską?


Poznajcie ZAGADKOWYCH AGENTÓW - Eryka i Romana - braci Deryłów oraz ich przyjaciółkę Ewę. Zafascynowany historią Eryk i wielbiciel sportu Roman mieszkają na obrzeżach miasta w niewielkiej fortalicji - zamku, w którym ich rodzice prowadzą antykwariat. Ewa pasjonuje się elektroniką, informatyką oraz sztuczną inteligencją. Cała trójka uwielbia rozwiązywać zagadki i razem tworzą zgrany zespół młodych agentów. Każdą wolną chwilę spędzają w jednej z komnat - siedzibie Zagadkowych Agentów, czyli w Sekretnym Gabinecie. Gandalf.com.pl


 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Warto zobaczyć