Warszawa

Możesz więcej, niż myślisz. Jak opanować stres i czuć się lepiej w szkole i w życiu

Możesz więcej, niż myślisz. Jak opanować stres i czuć się lepiej w szkole i w życiu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
od 9 lat
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-8057-766-4

Opis książki

Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem związanym z egzaminami czy zawodami? Szukasz sposobów, by łatwiej się koncentrować i odcinać od rozpraszających cię bodźców? Pragniesz z odwagą sięgać po marzenia?

 

„Możesz więcej, niż myślisz” to zbiór wizualizacji, technik relaksacyjnych i ćwiczeń oddechowych do codziennego treningu, które pomogą Ci pobudzić swój mózg i dobrze się nastawić do działania. To książka dla Ciebie, jeśli się uczysz, przygotowujesz do egzaminów, podejmujesz wyzwania, stresujesz się, chcesz się rozwijać, szukać swojej drogi i realizować marzenia.

 

Zamieszczone w książce techniki zostały starannie wybrane, sprawdzone, a ich skuteczność potwierdzają młodzi ludzie, którzy już mieli okazję je wypróbować.

 

Martyna Broda jest certyfikowaną trenerką biznesu oraz coachem, jak również aktywną przedsiębiorczynią. Specjalizuje się w tematach związanych z rozwojem kompetencji osobistych, współpracą, zarządzaniem i komunikacją. Jest również autorką popularnych książek z relaksacjami dla dzieci.

 

Karolina Stępień-Cach jest psycholożką sportu, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i coachem. Od 7 lat prowadzi fundację IT2.0, której misją jest rozwój i wsparcie psychologiczne sportowców.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Warto zobaczyć