Warszawa

Basia. Wielka księga świąteczna

Basia. Wielka księga świąteczna

Wydawnictwo: Harperkids
od 3 do 6 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-276-8728-9

Opis książki

Basia uwielbia święta Bożego Narodzenia! A najbardziej wspólne robienie zabawek, ubieranie choinki i to, że wszędzie jest dużo światełek, a cały dom pachnie pierniczkami. Szkoda tylko, że na kolejne Święta trzeba czekać calutki rok! No i jeszcze jest kłopot ze śniegiem, który nie zawsze chce spaść. Kiedy jednak wreszcie spadnie, można pojechać na narty. Basia lubi zimowe wyjazdy. I lubi śnieg, bo kiedy pada, świat robi się biały, cichy i magiczny jak z baśni. „Zima jest superowa!” – myśli Basia, gdy nadchodzą Święta.

Trudno się z nią nie zgodzić!

 

Świąteczny tom o przygodach Basi ociepli nawet najchłodniejszy zimowy wieczór i zachęci dzieci oraz rodziców do wspólnej aktywności w oczekiwaniu na najmilszy czas w roku.

 

W książce znajdują się opowiadania: „Basia i Boże Narodzenie”, „Basia i zwierzaki”, „Basia i narty”, wskazówki, jak zrobić mikołajkowy prezent czy ozdoby na choinkę, a także przepisy na wigilijne potrawy, które jada się w domu Basi.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Basia. Wielka księga świąteczna

Coraz bliżej Święta

Gdy zbliża się grudzień, czas zatęsknić za światem zimowych przyjemności. Śnieżynki, pierniczki, narty, prezenty - wszystko to już czeka na nas, zebrane w wielką księgę świątecznych przygód... czytaj więcej »

Warto zobaczyć