Warszawa

Basia daje radę!

Basia daje radę!

Wydawnictwo: HarperKids
od 3 do 6 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-276-8724-1

Opis książki

Basia radzi sobie w różnych trudnych sytuacjach. W czasie remontu i kiedy rodzi się jej braciszek, i kiedy Mama wraca do pracy, a nawet w czasie pobytu w szpitalu. Czy to znaczy, że Basia zawsze jest dzielna? I czy dzielność zawsze oznacza to samo? A może czasem do dawania sobie rady potrzebny jest kogel-mogel i zwinięcie w kłębuszek obok Mamy?

 

Basia nie zawsze jest pewna, jak to jest z tą jej dzielnością, ale jedno nie ulega wątpliwości: daje sobie radę też z tą niepewnością! Czytając ten wyjątkowy tom przygód Basi, mali czytelnicy dowiedzą się, że z każdą trudną sytuacją, nawet taką, z której na pierwszy rzut oka nie ma wyjścia, można sobie poradzić. Basia daje radę – czasem sama, a czasem z pomocą bliskich i życzliwych osób. W książce znajdują się opowiadania: „Basia i nowy braciszek”, „Basia i Mama w pracy”, „Basia i remont” oraz „Basia i chorowanie”.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Basia daje radę!

Mały może wiele

Basia ma katar i fatalny nastrój. Ma też wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko niej, a ona już dłużej nie da rady tego wytrzymać. Wtedy mama przypomina jej różne sytuacje, w których... czytaj więcej »

Warto zobaczyć