Warszawa

Basia i zagadki wszechświata. Mikroby

Basia i zagadki wszechświata. Mikroby

Wydawnictwo: HarperKids
od 3 do 6 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-276-7249-0

Opis książki

Basia nie przepada za myciem rąk. Kiedy pewnego dnia po spacerze biegnie do kuchni zamiast do łazienki, Mama postanawia wkroczyć do akcji. Okazuje się, że świat jest pełen niewidocznych gołym okiem stworzeń, które towarzyszą ludziom na każdym kroku. Spotkanie z mikrobami okazuje się dla Basi ciekawą i emocjonującą przygodą. „Basia i zagadki wszechświata” to nowy cykl książek, w których rezolutna przedszkolaczka odkrywa piękno i różnorodność otaczającego ją świata.

 

Zwyczajne z pozoru wydarzenia stają się dla Basi punktem wyjścia do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Ciekawi świata czytelnicy w książkach z serii znajdą nie tylko opowiadanie o swojej ulubionej bohaterce, lecz także wypełnione ilustracjami strony, a na nich informacje i ciekawostki o zagadnieniach związanych z różnymi aspektami nauki. „Basia i zagadki wszechświata” to także wspaniała propozycja dla rodziców, którzy razem z dziećmi przeżyją ciekawą czytelniczą przygodę i zagłębią się w niesamowity świat wiedzy!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Basia i zagadki wszechświata. Mikroby

Fascynujący wszechświat!

Nie jesteśmy sami na tym świecie! To cytat z najnowszej książki Zofii Staneckiej. I choć mogłoby się wydawać, że dotyczy uwrażliwienia na obecność i potrzeby drugiego człowieka, tym razem... czytaj więcej »

Warto zobaczyć