Warszawa

Zamigaj mi! Co robię?

Zamigaj mi! Co robię?

Wydawnictwo: Od.Nowa
od 1 do 5 lat
ISBN: 978-83-67523-10-3

Opis książki

Drogi Rodzicu

Oddajemy w twoje ręce książkę do nauki podstawowych słów w polskim języku migowym (pjm). Mogą z niej korzystać zarówno osoby niesłyszące, jak i słyszące. Za pomocą znaków migowych możesz porozumieć się z dzieckiem zanim jeszcze zacznie mówić. Naukę można rozpocząć już od szóstego miesiąca życia. Miganie rozwija pamięć, wyobraźnię i zdolność koncentracji. Ułatwia naukę czytania, pisania i liczenia. Wspólne poznawanie pjm za pomocą książki Zamigaj mi! Co robię? łączy naukę z zabawą. Wbrew stereotypom nauka migania nie utrudnia rozwoju mowy, a wre?cz przyspiesza go i ułatwia.


Książeczkę ożywia technologia MyMagnet!

 

Dzięki temu nauka jest jeszcze bardziej ekscytująca a prawdopodobieństwo niepoprawnego wykonywania gestów praktycznie wykluczone.
Życzymy dobrej zabawy!

Autorki Zamigaj mi!

 

Chłopiec je, dziewczynka bawi się. Dzieciaki z tej książeczki pomogą Wam wspólnie nauczyć się znaków migowych kilku podstawowych czynności malucha.

 

Zamigaj mi! Co robię? To książka dla dzieci i rodziców do nauki podstawowych słów
w polskim języku migowym poprzez wspólną zabawę. Jest ona dedykowana osobom słyszącym oraz niesłyszącym.

 

Aplikacja na smartfona My Magnet z prostymi animacjami pomoże Wam
poprawnie pokazać wszystkie słowa z książeczki.

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Zamigaj mi! Co robię?

Zamigaj mi!

  Troska o rozwój    Kiedy w rodzinie rodzi się dziecko, rodzice z ciekawością i radością obserwują jego rozwój. Pierwszy uśmiech, pierwszy krok, pierwsze słowo.... czytaj więcej »

Warto zobaczyć