Warszawa

Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Piłki

Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Piłki

Wydawnictwo: Media Rodzina
od 3 do 5 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-8265-420-2

Opis książki

Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Piłki to trzeci tom serii Olo i Awa. Logopedyczna Zabawa autorstwa znanej i lubianej animatorki, Moniki Skikiewicz.

 

Olo uwielbia sport, a dziś wybiera się na trening piłki nożnej. Awa również pakuje potrzebne rzeczy i będzie towarzyszyć tacie i bratu. Olo świetnie się bawi, natomiast jego siostra zaczyna się nudzić. Na szczęście tata wie, co zrobić, żeby Awa też spędziła ciekawie czas!

 

OLO I AWA. LOGOPEDYCZNA ZABAWA. PIŁKI


Olo, Awa i ich sympatyczna rodzinka zapraszają do wspólnej zabawy. Poznajcie ciekawe historyjki z ich życia i przyłączcie się do wspólnego śpiewania, rysowania, zgadywania i pokazywania!

 

Często nie jesteśmy świadomi, że rozwój językowy i motoryczny dziecka idą w parze. Manipulując rękoma, maluch aktywizuje elementy kory mózgowej odpowiedzialne za ruch, a tym samym pobudza ośrodek ruchowy mowy. Książeczki z serii Olo i Awa wykorzystują to połączenie. Są tu obrazki do oglądania, słowa do powtarzania i ćwiczenia do wykonania. Pracuje buzia, język i rączki, a wszystko to w formie wesołej zabawy.

 

Wspólne czytanie i zadania wspierające rozwój gwarantują, że czas spędzony z książką Moniki Skikiewicz zaprocentuje, a sympatyczne obrazki podbiją serca maluchów. Klaśnij tyle razy, ile masz lat, przewróć stronę, i daj się wciągnąć w przygodę, która zacieśnia więzi, rozwija wyobraźnię, a także stymuluje rozwój mowy.

 

Zachęcamy również do lektury pozostałych książeczek z serii: Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Kredki oraz Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Plamki.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Piłki

Nauka przez zabawę!

Kto zdążył już poznać pozostałe części tej serii, ten wie, że ta mała, niepozorna książeczka kryje w sobie wiele aktywności. Tym razem do działań będziemy wykorzystywać temat związany... czytaj więcej »

Warto zobaczyć