Warszawa

Henio, Basia i Gucio odkrywają miłość

Henio, Basia i Gucio odkrywają miłość

Wydawnictwo: Anna Kulawik
od 3 do 5 lat
PATRONAT
ISBN: 978-2-13-527161-6

Opis książki

Jak wytłumaczyć dzieciom czym jest miłość? Jakie puzzle dołożyć do miłosnej układanki, żeby nie było wyłącznie słodko, ale tak autentycznie, tak, jak to jest w rodzicielskiej codzienności? Podpowiedzi znajdziecie w drugiej książce Ani Kulawik, która wraz ze swoimi dziećmi i mężem, oprowadza nas po ich zwyczajnym i niezwyczajnym dniu, bo przecież wszyscy takie mamy od trudów, przez przytulasy, protesty i negocjacje. Niezwyczajnym, bo przecież rzadko zatrzymujemy się, by zapytać siebie i dzieci: po czym poznać, że ktoś Cię kocha? Po zapiętych pasach, brokułach czy zabawie w kanapkę? A może po prostu po tym, że ktoś jest obok i towarzyszy nam w odkrywaniu tego typu tajemnic?

Anita Janeczek - Romanowska psycholożka dziecięca, autorka strony bycblizej.pl

 

Z uśmiechem na twarzy przeczytacie o tym, co oznacza miłość w rodzinie. Czasem pachnie brokułami, innym razem jest przytulaniem lub stanowczym "nie", gdy zachodzi taka potrzeba. Miłość ma różne oblicza, o czym przekonują się codziennie Henio, Basia i Gucio. Jedno jest jednak pewne - trzeba o nią dbać i uważnie pielęgnować.

Anna Janowska pedagożka, nauczycielka, autorka AktywneCzytanie.pl

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Henio, Basia i Gucio odkrywają miłość

Kocham...to znaczy?

Miłość nie jedno ma oblicze i w różny sposób może być okazywana - rodzina to doskonała przestrzeń na wspólne odkrywanie i przeżywanie emocji. Anna Kulawik, autorka książki “Henio,... czytaj więcej »

Warto zobaczyć