Warszawa

Tato, popłyńmy na wyspę!

Tato, popłyńmy na wyspę!

Wydawnictwo: Bona
od 4 do 6 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-62836-79-6
Tematyka: tata, wyprawa, przygoda, morze

Opis książki

Gdy tata wraca do domu w rozchełstanej kurtce i z torbą, z której sterczą papiery i skarpetki na zmianę, czeka na niego trójka dzieci żądnych czynu: Olaf, Konstanty i Anna Maria. Tata obiecał, że gdzieś ich zabierze, a co słowo, to słowo! Czas spakować wszystko, co najpotrzebniejsze i skierować się w stronę portu, bo zdaniem taty właśnie tam mają swój początek wszystkie największe przygody…

 

Markus Majaluoma jest popularnym skandynawskim pisarzem i ilustratorem książek, w których z humorem portretuje życie współczesnej rodziny. Jeszcze w żadnej książce dla dzieci rodzice nie był TAK zapracowani a dzieci TAK pełne energii i wyobraźni. Znana i lubiana na świecie seria książek o rodzinie Różyczków jest idealną lekturą dla niemogących usiedzieć w miejscu kilkulatków oraz ich zabieganych, ale zawsze skorych do zabawy z pociechami rodziców.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Tato, popłyńmy na wyspę!

Tato, popłyńmy na wyspę! Tato, zbudujmy domek!

Czy zdarza Wam się czasem wrócić po pracy do domu i pragnąć jedynie chwili ciszy i spokoju, gdy tymczasem Wasze dzieci mają zupełnie inne plany co do Waszej osoby?   Ja miewam takie... czytaj więcej »

Warto zobaczyć