Warszawa

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

Wydawnictwo: Kropka
od 9 do 12 lat
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-67022-15-6

Opis książki

1,828 kg wiedzy na 416 stronach!

 

Ta encyklopedia jest jak wyprawa w dalekie zakątki świata, w kosmos, a nawet do wnętrza Ziemi. Każdemu, kto weźmie ją do ręki, pozwoli poczuć się jak na spotkaniu z supernauczycielem lub podczas wizyty w nowoczesnym muzeum czy galerii…

 

Britannica to znak jakości od 1768 roku. A jednak to NOWA encyklopedia, inna niż te z naszego dzieciństwa, bo choć analogowa, formą i pomysłem przypomina innowacyjne publikacje multimedialne. Zawiera zdjęcia, ilustracje, quizy, diagramy, odnośniki, wykresy i nieprzebraną ilość ciekawostek, zaś wszystkie tematy przedstawione są w niej w wyjątkowo atrakcyjny oraz przystępny dla młodych czytelników sposób.

 

Wiadomo nie od dziś, że apetyt rośnie w miarę czytania… Im więcej znajdujemy odpowiedzi na pytania, które nas nurtują, tym więcej pojawia się ich później. Britannica pozwoli dzieciom zagłębić się w najciekawsze zagadnienia astronomii, zoologii, archeologii, historii i wielu innych dziedzin oraz da im ogromną satysfakcję z lektury, do której będą chciały wracać.

 

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci. Wiedz to!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć