Warszawa

Sny Małgosi

Sny Małgosi

Wydawnictwo: NaszeMaluchy.pl - Rafał Czerwonka
od 6 do 12 lat
PATRONAT
ISBN: 9788395814006

Opis książki

A gdybyśmy tak mogli zamienić się w psa? Albo zmniejszyć się do rozmiarów filiżanki od kawy? Albo gdybyśmy znaleźli zegarek, który potrafi zatrzymać czas?
Wydaje Ci się to niemożliwe? W snach wszystko jest możliwe!
Zapraszam Cię do świata Małgosi, zwyczajnej dziewczynki, której przytrafiają się niezwykłe przygody. Będzie zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale wszystko zawsze dobrze się skończy, bo na zakończenie każdej historii Gosia…
Ale o tym Ci już nie powiem – o wszystkim przeczytasz na kartach tej książki.
Życzę Ci miłej lektury i niezwykłych snów!

 

Zaskakuje
Czternaście niesamowitych historii opowiedzianych na niespełna 250 stronach. Pełnych akcji i z dużą dawką humoru. Uwaga – wszystkie historie dobrze się kończą!

 

Wciąga
Wartka i absorbująca akcja. Pozostawia po sobie pewien niedosyt, bowiem chciałoby się poznać więcej tego rodzaju historii – stąd do książki chce się wracać.

 

Poucza
Traktuje o ważnych sprawach i nie zawiera kontrowersyjnych treści, takich jak magia czy kwestie światopoglądowe i ideologiczne.

 

Satysfakcjonuje
Idealna dla Czytelników w wieku 6-12 lat, ale z zainteresowaniem i satysfakcją przeczyta ją tak naprawdę każda uczennica (a nawet uczeń) szkoły podstawowej.

 

Pobudza wyobraźnię
Oprócz niesamowitych historii, zawiera także piękne ilustracje, wykonane przez Beatę Dyszkiewicz-Dziadak, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

 

Cieszy oko
Twarda okładka, unikatowe ilustracje, przejrzysta czcionka i dobrej jakości papier.

 

https://snymalgosi.pl

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Sny Małgosi

Niezwykłe przygody zwyczajnej dziewczynki

Proste, wciągające, przystępnie napisane historie z morałem ? jeśli takich właśnie szukają Państwo dla swoich dzieci, ?Sny Małgosi? będą dobrym wyborem.... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć