Warszawa

Disney Uczy. Elementarz przedszkolaka. 3 lata

Disney Uczy. Elementarz przedszkolaka. 3 lata

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 3 do 3 lat
PATRONAT

Opis książki


Nauka w towarzystwie ulubionych bohaterów Disneya to fantastyczna przygoda dla każdego trzylatka!  Elementarz przedszkolaka uczy na wesoło i przybliża dziecku odpowiednie do jego wieku zagadnienia: ciało, kolory, kształty i liczby. Starannie dobrane ćwiczenia wspierają rozwój dziecka i zapewniają satysfakcję z wykonanych zadań.

 


Disney Uczy to program edukacyjny w postaci serii książek, który został opracowany przy udziale ekspertów metodyki nauczania, dlatego stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Istotą programu jest połączenie nauki z zabawą, która jest podstawową aktywnością dzieci w tym wieku. Dodatkowy cel serii to przygotowanie dziecka do wyzwań związanych z wczesną edukacją. Zadania i ćwiczenia są skonstruowane w taki sposób, żeby zapewnić dziecku możliwość stopniowego rozwijania najważniejszych umiejętności, m.in.: sprawności manualnej, spostrzegawczości, logicznego myślenia, koordynacji wzrokowo-ruchowej i kreatywności. Dodatkowo podczas rozwiązywania
różnorodnych ćwiczeń i zadań dzieci poznają litery i cyfry, przygotowują się do nauki pisania i liczenia oraz wzbogacają słownictwo.

Komentarze

Warto zobaczyć