Warszawa

Smog w centrum miasta. Czytam sobie. Poziom 1

Smog w centrum miasta. Czytam sobie. Poziom 1

Wydawnictwo: Harper Collins
od 7 do 8 lat
PATRONAT
ISBN: 9788327658371

Opis książki

Pewnego zimowego dnia w radiu ogłoszono, że w mieście dzieje się coś strasznego. Nelka nie mogła uwierzyć, w to, co słyszy. Smok, prawdziwy smok?! Czy jest wielki i ma dwie głowy?

 

Okazuje się, że to nie smok ale smog, też groźny i niebezpieczny. Składam słowa, pierwszy poziom serii „Czytam sobie”, to wspaniały początek nauki czytania. Proste i zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron wyrazy w ramkach służą do ćwiczenia głoskowania. Ilustracje najlepszych polskich twórców są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

 

Dorota Łoskot - Cichocka

Ukończyła grafikę na warszawskiej ASP, a obecnie zajmuje się liczną rodziną, w skład której wchodzi pies. Poza tym rysuje, ilustruje i czasem pisze książki, maluje, prowadzi autorskie warsztaty plastyczne dla dzieci „Kredkami do nieba”. Zaprasza na stronę www.loskot-cichocka.art.pl oraz www.kredkamidonieba.com

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Smog w centrum miasta. Czytam sobie. Poziom 1

Co na atakuje? Smok czy smog?

Wyjaśniona prostymi słowami różnica między smokiem a smogiem. Mała dziewczynka dowiaduje się jak smog powstaje, dlaczego jest niebezpieczny dla zdrowia i jak można się przed nim chronić.... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć