Warszawa

Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem

Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem

Wydawnictwo: Buchmann / GW Foksal
PATRONAT
ISBN: 9788328072787

Opis książki

Trzecia część bestsellerowej serii „Odetchnij od miasta” to przewodnik po nietuzinkowych, malowniczych miejscach w duchu slow life w Polsce, do których może wybrać się cała rodzina.

 

Tym razem w niezwykłą podróż zaprasza rodziców z dziećmi Tola Piotrowska, autorka bloga tolala.pl.

 

Narodziny malucha to nie koniec, a początek wspaniałych podróży. Tola Piotrowska wraz z mężem i małym Gustawem odwiedziła prawdopodobnie najpiękniejsze agroturystyki, pensjonaty i hotele w całej Polsce. Efektem tych wypraw jest książka przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą pokazać maluchom kawałek świata, ale też złapać oddech i nabrać sił na dalszą rodzicielską przygodę.

 

Trzecia część bestsellerowej serii "Odetchnij od miasta" to pełen zachwycających zdjęć poradnik, w którym praktyczne wskazówki dotyczące podróżowania z dziećmi przeplatają się z opisami niezwykłych miejsc i inspirującymi opowieściami ich gospodarzy. Autorka nie tylko poleca przyjazne rodzinom miejsca, ale podpowiada też, gdzie najlepiej zjeść, co zainteresuje małych odkrywców i jak wartościowo spędzić czas z maluchami, tak by nikt się nie nudził.

 

Podzielona na pięć części książka z powodzeniem może pełnić rolę przewodnika. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest i agroturystyka w rozdziale "Las i łąki", są domki i apartamenty "Nad morzem", klimatyczne noclegi w pobliżu "Jeziora", domy gościnne "W górach" i w końcu "Hotele", w których można odpocząć w pięknym i kameralnym otoczeniu. Ta ostatnia część przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy uwielbiają lokalny klimat, ale czasem potrzebują odrobiny luksusu w postaci masażu, zabiegu na twarz czy samotnego popływania w basenie. Bo rodzice też mają prawdo do "leżakowania". Do zobaczenia w podróży.

 

"Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że w wieku dwóch lat mój syn zjedzie całą Polskę, tobym nie uwierzyła. Noworodek przyssany całą dobę do piersi, niemowlak, który na każdych czerwonych światłach darł się wniebogłosy, maluch z najczulszym układem nerwowym we wszechświecie – okazał się wspaniałym podróżnikiem. Każde miejsce żegnał słowami: "Podobało mi się tu", a potem wsiadał do auta i pytał: "Gdzie teraz jedziemy?"".

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem

Jedź i odpoczywaj

To nie tyle prezentacja, co rozmowa z właścicielami oraz wspomnienia i odczucia autorki. Całość prezentacji jest niezwykle spójna, szczera i zachęcająca do podróży.... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć