Warszawa

Nie liż tej książki*

Nie liż tej książki*

Wydawnictwo: Kinderkulka
od 3 do 6 lat
ISBN: 978-83-945873-7-6

Opis książki

*Pełno tu zarazków

 

Genialnie prosta, zabawna, interaktywna książeczka obrazkowa, która wprowadza dzieci w niewidoczny gołym okiem świat mikrobów.

 

Min jest mikrobem.
Jest mały.
Bardzo mały.

 

Właściwie to jest tak strasznie mały, że potrzebujecie mikroskopu, aby go zobaczyć. Możecie jednak po prostu otworzyć tę książkę i zabrać go na wycieczkę w niezwykłe miejsca, których nigdy wcześniej nie widział – jak śnieżnobiałe szczyty waszych zębów albo dziki gąszcz pogniecionych koszulek.

 

Idan Ben-Barak

Idan jest autorem większości tekstu. Można go spotkać w bibliotekach. Zdarza mu się myśleć na głos. Już pierwsza książka Idana Ben-Baraka – „Small Wonders: How Microbes Rule Our World” – została opublikowana w wielu krajach i wygrała nagrodę przyznawaną przez organizację American Association for the Advancement of Science w kategorii książek dla dzieci i młodzieży.

 

Julian Frost

Julian jest ilustratorem, grafikiem i autorem animacji. Lubi komiksy i tosty. Stworzył animację Dumb ways to die (Głupie sposoby na to,
żeby umrzeć), za którą zyskał międzynarodowe uznanie i którą od 2012 roku obejrzano na YouTube już niemal 150 milionów razy.

 

Linnea Rundgreen

Linnea jest autorką wszystkich zdjęć mikroskopowych w książce. Korzysta ze skomplikowanych przyrządów, dzięki którym może się przyglądać zarówno bardzo maleńkim, jak i ogromnie wielkim rzeczom. I wszędzie dostrzega jakieś wzory.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Warto zobaczyć