Warszawa

Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid
PATRONAT CzasDzieci.pl

Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid

Wydawnictwo: Egmont
od 5 do 10 lat
NOWOŚĆ
ISBN: : 9788328146068

Smrodek, podobnie jak jego starsza siostra, zawsze ma mnóstwo pomysłów i odwagę, by wcielać je w życie. Tym razem czeka go jednak wyjątkowo trudne wyzwanie! Czy uda mu się uratować planetę przed katastrofą i zobaczyć na własne oczy kometę Shermana Holma, a to wszystko… nie ruszając się z własnego podwórka? Z pomocą Hani wszystko jest możliwe! 

 

„Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid” to zabawna powieść dla dzieci w wieku 5-10 lat, która wciągnie zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Tak jak inne książki Megan McDonald, napisana jest zrozumiałym dla odbiorców językiem, a większe litery dodatkowo ułatwiają czytanie.

 

„Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid” to:

  • lekki, dostosowany do wieku dzieci język;
  • sympatyczni bohaterowie, z którymi mali odbiorcy mogą się utożsamić;
  • większe litery, dzięki którym niewprawieni czytelnicy nie będą mieć kłopotu z czytaniem;
  • wartka akcja i pełne humoru przygody;
  • piękne ilustracje Erwina Marida.

 

W serii „Hania Humorek i Przyjaciele” mali czytelnicy poznają bliżej rodzinę i przyjaciół Hani Humorek. Zabawne perypetie bohaterów, a także współczesny, zrozumiały język przypadną do gustu dzieciom, które pokochały opowieści o Hani.

 

Kup teraz

Recenzje książki (Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid)

Recenzja CzasDzieci.pl
Zaproszenie w podróż po... kosmosie

Kolejna część z serii opowieści o przygodach Hani Humorek i jej przyjaciół to zaproszenie w podróż po… kosmosie. Tym razem bowiem Hania i jej mały brat Smrodek urządzają w zaciszu własnego podwórza prawdziwe polowanie na gwiazdy. Wyposażeni w lornetki, latarki i astronomiczne przewodniki, przygotowują się na nadejście długo wyczekiwanej komety, którą z ziemi można zobaczyć tylko raz na sto lat. Jak się jednak okazuje, jej wędrówka po niebie będzie jedynie zapowiedzią fascynujących kosmicznych zjawisk, jakie Hania i Smrodek będą mieli szansę zaobserwować…


Nowa odsłona losów Hani Humorek to te same wesołe postaci i ciekawe historie, które pokochali czytelnicy wcześniejszych bestsellerowych części! Książka naszpikowana jest dowcipem, błyskotliwymi dialogami i mnóstwem ciekawostek na temat astronomii (i nie tylko!), które poznajemy, wędrując razem z Hanią i Smrodkiem po zakamarkach kosmosu.


W świecie bohaterów serii możliwe jest wszystko, a ich ciekawość i humor sprawiają, że kolejne przygody chcemy przeżywać razem z nimi. Rezolutna Hania i jej pełen zwariowanych pomysłów brat Jakub wzbudzają sympatię czytelnika, a ich zabawne przekomarzania przypomną dzieciom o sprzeczkach, które zaciekle toczą z własnym rodzeństwem. Nową opowieść o Hani charakteryzuje ciepło i humor, a każdą kolejną stronę wzbogacają dodatkowo rozległe ilustracje, które stanowią równie istotną część przedstawianej historii, jak sama jej treść.


Książką „Hania Humorek i przyjaciele. Pogromca asteroid” to obowiązkowa pozycja zarówno dla fanów wcześniejszych części cyklu, jak i tych, którzy dopiero chcą zapoznać się ze zwariowanymi perypetiami postaci stworzonych przez Megan McDonald. Gorąco polecamy!


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć