Warszawa

Zielony kapelusz i jego czereda

Zielony kapelusz i jego czereda

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
od 3 do 5 lat
ISBN: 978-83-8116-757-4

Opis książki

Autorka wielu popularnych książek dla dzieci takich jak, „Leśni bracia”, „Jak walczyłem ze smokami”. „Faro ze Słonecznej Zatoki”, „Moje lato z Szablozębnym” tym razem ukazuje nam świat leśnej fauny od żuczka gnojowniczka po wilka.

 

Dzikie zwierzęta nie muszą chodzić do szkoły ani do pracy, nie wynoszą śmieci, nie zrywają się z łóżek na dźwięk budzika… Cóż za cudowne beztroskie życie! Ale czy na pewno? Zwierzęta, podobnie jak ludzie, zakładają rodziny, budują domy, troszczą się o dzieci, zastanawiają się, co będą jadły. Często to, co robią, jest pożyteczne dla innych. Pracować można na wiele różnych sposobów, a w przyrodzie każdy ma swoje zadanie. Aż dziw bierze, jak to jest wszystko wspaniale zorganizowane.

 

Zapraszamy Cię na niezwykłą wycieczkę. Polecimy do lasu, na pola oraz łąki i przyjrzymy się codziennemu życiu zwierząt. Czasami będzie zabawnie, czasami niebezpiecznie. A któż tam się jeszcze kręci? Dwunożny Zielony Kapelusz? Pomaga on leśnej czeredzie, a może przeszkadza i czyni szkodę?

Bądź odważny, wejdź w leśną dzicz i przekonaj się sam!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć