Warszawa

Puk, puk! Otwórzcie drzwi! Tom 2

Puk, puk! Otwórzcie drzwi! Tom 2

od 9 do 12 lat
PATRONAT
Tematyka: rodzina, dom, historia

Opis książki

W domu Bielskich pojawia się dziwaczny posłaniec z jeszcze dziwniejszym listem! To oznacza tylko jedno - historia świata znowu zaczęła przyspieszać!

Zabytkowe drzwi kupione na targu staroci wracają na swoje miejsce. Bohaterowie z dawnych czasów znowu pojawią się we współczesnym świecie! Ale czy rodzinę Bielskich może coś jeszcze zaskoczyć? No jasne! Bo do którego normalnego domu przychodzi Winston Churchill, aby zapalić cygaro i powiedzieć kilka legendarnych słów? Na czyim fortepianie swoje słynne utwory gra Fryderyk Chopin? I kogo odwiedzi Mikołaj Kopernik, aby odkryć kilka zaskakujących faktów o współczesnym świecie? 12-letni Staś i jego rodzice muszą być przygotowani na każdą sytuację i każdego gościa.

W „Puk, puk! Otwórzcie drzwi!” nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji, świetnych przygód i dużej dawki humoru. Poznajcie historię z zupełnie innej strony!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Puk, puk! Otwórzcie drzwi! Tom 2

Drzwi do historii

Zastawialiście się kiedyś co by było gdyby Narnia istniała naprawdę? Gdyby przez pewne drzwi dało się przejść do zupełnie innego świata? Marcin Przewoźniak w swojej opowieści prezentuje... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć