Warszawa

Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja

Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja

Wydawnictwo: Egmont
od 9 do 12 lat
PATRONAT
ISBN: 9788328136779

Opis książki

Po przeczytaniu tej książki, już nigdy nie spojrzycie na świat zwierząt w ten sam sposób!

„Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja” to jedyna w swoim rodzaju książka popularnonaukowa dla młodzieży, przybliżająca świat zwierząt. Autor Nick Arnold zgromadził najbardziej sensacyjne i zaskakujące fakty z życia zwierzaków. W końcu to właśnie te dziwne, przerażające i ohydne cechy zwierząt wywołują fascynację ludzi, przykuwają uwagę i zapadają w pamięć. Dzięki temu książka wciąga każdego, a przy okazji przemyca konkretną naukową wiedzę o świecie zwierząt.

Dowcipny, lekki język to kolejny atut książki „Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja”. Wartkie opowiadania, zaskakujące quizy pochłoną bez reszty nawet najbardziej opornego przyrodnika. O warstwę ilustracyjną zadbał Tony De Saulles tworząc zabawne czarno-białe komiksy.


„Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja” to podręcznik do przyrody, który trzyma w napięciu niczym książka sensacyjna.

 

„Monstrrrualna erudycja” to potwornie ekscytująca seria książek popularnonaukowych dla dzieci. Każda publikacja nafaszerowana jest najbardziej niezwykłymi, nieprawdopodobnymi, a nawet paskudnymi informacjami ze swojej dziedziny. Książki „Monstrrrualna erudycja” czyta się z zapartym tchem i z szeroko otwartymi oczami. Przy okazji zaczytywania się w soczystych ciekawostkach, czytelnik chłonie wiedzę o otaczającym świecie.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć