Warszawa

Fortnite Battle Royale. Secrets of the Island

Fortnite Battle Royale. Secrets of the Island

Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar
od 10 do 14 lat
ISBN: 31546775
Tematyka: poradnik, gra, przewodnik

Opis książki

Ten kolorowy nieoficjalny poradnik prezentuje graczom świat "Fortnite: Battle Royale". Skupia się przede wszystkim na tym, co czeka ich na wyspie (na której toczą się walki).


Ważne miejscówki określane mianem punktów zainteresowania (koncentracji) zostały tu zaprezentowane poprzez starannie dobrane teksty oraz ciekawe zdjęcia. Pozwala to miłośnikom Fortnite lepiej poznać te miejsca i poczuć się w nich jak w domu, zanim dotrą do nich podczas gry.

 

Poradnik przedstawia cechy charakterystyczne składających się na wyspę terenów, w zależności od ich położenia na mapie.


Podejście geograficzne pomoże graczom w osiąganiu zwycięstw, ucząc podstawowych strategii walki, budowania i zwiedzania wyspy, które z pewnością przydadzą się im podczas zabawy.

 

Ponieważ rozgrywki w "Fortnite: Battle Royale" nigdy nie są takie same (a akcja rozwija się w zależności od działań pozostałych 99 graczy przebywających na wyspie), ten nieoficjalny poradnik uczy również, jak dostosowywać do sytuacji najpopularniejsze ofensywne i defensywne strategie, dzięki czemu znacznie zwiększa szansę przetrwania podczas każdej z bitew, niezależnie od tego, w którym zakątku wyspy się one toczą.

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć