Warszawa

Na ringu

Na ringu

Wydawnictwo: Polarny Lis
od 6 do 10 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-948999-8-1

Opis książki

„Na ringu” Łukasza Olkowicza, trzeci tom serii „Wybieram swój sport”, pozwoli odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące sportów walki. Autor w swojej książce wyjaśnia zasady pięciu różnych dyscyplin: judo, zapasów, boksu, taekwondo i szermierki. Objaśnia również, jak wyglądają treningi, jakie trzeba mieć predyspozycje, aby uprawiać daną dyscyplinę, oraz jaki sprzęt jest potrzebny początkującym i zaawansowanym zawodnikom. „Na ringu” to także skarbnica wiedzy o współczesnych i dawnych mistrzach zmagających się na olimpijskich ringach, matach i planszach. Z książki dowiemy się np., jak zaczął trenować judo Paweł Nastula i kim był „papa” Stamm, a także poznamy filmową historię życia Jerzego Pawłowskiego.

 

W serii „Wybieram swój sport” ukazały się już książki "Na boisku”– o sportach piłkarskich, i „Na śniegu” – o sportach zimowych. Autorem serii jest znany dziennikarz sportowy Łukasz Olkowicz. Projekt graficzny opracowali nagradzani graficy ze studia Zespół Wespół.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Na ringu

Zachęca do ruchu i zdrowego trybu życia

„Na ringu” to trzeci tom z serii „Wybieram swój sport”. Autorem tych książek jest Łukasz Olkowicz, znany reportażysta, dziennikarz „Przeglądu sportowego”.   Profesjonalne... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć