Warszawa

Zwiadowcy. Księga 4. Bitwa o Skandię

Zwiadowcy. Księga 4. Bitwa o Skandię

Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar
od 12 lat
ISBN: 978-83-7686-001-5

Opis książki

Czy ci, którzy jeszcze niedawno byli śmiertelnymi wrogami, mogą połączyć swe siły i walczyć ramię w ramię przeciwko wspólnemu nieprzyjacielowi?

 

Wiosna miała oznaczać koniec niewolniczej doli Evalyn i Willa. Ale gdy tylko przyjaciołom udało się dać nogę z zimowych siedzib Skandian, tajemniczy jeździec porywa dziewczynę. Will, choć zahartowany i sprytny nie jest w stanie stawić czoła sześciu napastnikom… Na szczęście Halt i Horace przybywają w samą porę! Rychło okazuje się, że ci, których wzięto za przypadkowych rzezimieszków są tak naprawdę szpiegami wielkiej armii. Władca Temujai przygotowuje gigantyczną inwazję, która zagrozi nie tylko Skandii, ale również innym niezależnym królestwom. Czworo Aralueńczyków musi przekonać dumnych mieszkańców Północy o tym, że wszystkim grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Will, Evanlyn, Halt i Horace są gotowi stanąć do walki u boku Skandian i wesprzeć ich swoimi umiejętnościami i mądrością – o ile oczywiście Oberjarl wyrazi zgodę na to, by w szeregach jego wojowników znaleźli się obcy…

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Zwiadowcy. Księga 4. Bitwa o Skandię

Rycerze, księżniczki, zamczyska, przygody i wojna!

Rycerze, księżniczki, zamczyska, przygody i wojna! Szykujcie się na potężną dawkę emocji serwowaną przez czwartą część Zwiadowców! Czy sprzymierzenie się z wrogiem może być dobrym... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć