Warszawa

Kreatywne urodziny
PATRONAT CzasDzieci.pl

Kreatywne urodziny

Wyd.: Centrum Akson

12 super pomysłów na imprezy urodzinowe

 

Kolejna pozycja z serii Vademecum Animatora. Książka jest zbiorem pomysłów i scenariuszy na stylizowane urodziny. W każdym scenariuszu pojawią się odmienne zabawy i projekty kreatywne dla dzieci, spójne z tematem przewodnim. 

Recenzje książki (Kreatywne urodziny)

Recenzja CzasDzieci.pl
Urodzinowy szał pomysłów!

Brak pomysłu na urodziny dla dziecka? Rodzice prześcigają się w coraz to nowszych koncepcjach, a tobie zabrakło już weny? Nie musisz się martwić! Centrum Akson proponuje łatwe wyjście z sytuacji!

Przedstawiamy książkę ”Kreatywne urodziny”, w której znajdziecie 12 pomysłów na to jak zorganizować niezapomniane urodziny dla swojego dziecka. Każdy z projektów takiej imprezy znajdujących się w książce został wyposażony w cały plan.  Znajdziemy tutaj przepisy, propozycje gier, zabaw oraz ciekawych prac plastycznych. Wszystko opatrzone zostało kolorowymi fotosami oraz ilustracjami, przez co poradnik nabiera bardzo przystępnej formy. Wydany został w formie skoroszytu z twardymi, śliskimi stronami. Jest to ogromnym plusem biorąc pod uwagę jego kulinarne wykorzystanie – zalanie go płynem nie spowoduje zniszczenia.


Same pomysły na przyjęcia są niezwykle oryginalne i idą z duchem czasu, wykorzystując najnowszą modę panującą wśród dzieci (tematyka tj. Minionki lub świat Hobbitów). Nie zabraknie jednak czegoś dla fanów klasyki, podanej w nieco bardziej przystępnej formie (np. Piraci lub Indianie).
Dodatkowo wszystkie rozwiązania nie są wysoko-kosztowe, dzięki czemu niemal każdy będzie mógł skorzystać z zamieszczonych tam idei bez narażania domowego budżetu, jednocześnie organizując swojej pociesze niezapomniane urodzinki.
Warto wspomnieć także o  kąciku wiedzy na początku książki.  Znajdziemy tam wiele rad dotyczących spraw organizacyjnych oraz wiedzy praktycznej o samym czasie imprezy. Autorzy nie zapomnieli także o checkliście oraz wzorze planeru imprezy, a każdy ze scenariuszy zakończony został miejscem na nasze notatki.  

Polecam wszystkim zagubionym w szale mody na dziecięce urodziny!


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć