Warszawa

Skoczkowie. Tajemnice mistrzów

Skoczkowie. Tajemnice mistrzów

Wydawnictwo: Egmont
od 8 do 14 lat
PATRONAT
ISBN: 9788328129801

Opis książki

„Skoczkowie. Tajemnice mistrzów” to barwna, wciągająca opowieść dla małych i dużych pasjonatów sportu – lub tych, którzy pasjonatami dopiero planują zostać. Poznajcie bliżej dawnych i współczesnych mistrzów : Stanisława Marusarza, Wojciecha Fortunę, Adama Małysza i Kamila Stocha oraz pozostałych członków medalowej drużyny – Stefana Hulę, Dawida Kubackiego, Macieja Kota i Piotra Żyłę, a także kilku z ich zagranicznych kolegów.

 

Kolorowe zdjęcia urzeczywistniają opisywane historie, zabawne rysunki pobudzają wyobraźnię, a słynne skocznie, nowe technologie, szczegóły techniczne lotu i… magiczne właściwości bułki z bananem tylko czekają na to, żeby je odkryć? Kiedy wiatr jest przyjacielem, a kiedy wrogiem skoczka?

 

Jak uzyskać najwyższe oceny za styl i czym jest telemark? Kto walczy w technologicznej wojnie? Co to znaczy lekka głowa i dlaczego trzeba ją mieć, żeby dobrze skakać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w środku.

 

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Skoczkowie. Tajemnice mistrzów

Mistrzowska książka!

Edukacja połączona z humorem, kawałkiem historii i konwenansami jednej z najsłynniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Przedstawiam niesamowitą książkę, która w znakomity sposób ilustruje... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć