Warszawa

BINGO BOY discovers school things
PATRONAT CzasDzieci.pl

BINGO BOY discovers school things

Wyd.: BINGO BOOKS
od 6 do 8 lat
ISBN: 978-83-922740-1-8

Książka ‘BINGO BOY discovers school things’  to wspaniały materiał edukacyjny na pierwsze lekcje języka angielskiego w klasach 0-1-2-3, szczególnie w adaptacyjnym okresie bezpodręcznikowym. Sprawdzi się również w edukacji domowej. Rytmiczne i zabawne teksty przedstawione w formie dwujęzycznej rozbawią nie tylko dzieci! Materiał zawarty w tej publikacji wystarczy na przeprowadzenie minimum 5 godzin lekcyjnych, w trakcie których dzieci poznają dużą ilość nowego słownictwa, a także będą miały możliwość utrwalenia nowych zwrotów podczas zabaw językowych. Największym sukcesem będzie samodzielne przeczytanie tej lektury przez dziecko komuś z domowników: mamie, tacie, bratu, siostrze, babci, albo nawet swojej maskotce! ? Lekturze towarzyszy piosenka pt. Let’s go to school

 

Naukę języka angielskiego z tą serią ułatwią dodatkowo:
• dwujęzyczny tekst książki,
• nagranie na kanale YouTube BINGOedutime,
• słowniczek obrazkowy zamieszczony na początku książki,
• ćwiczenia w pisaniu i kolorowaniu zamieszczone na końcu książki,
• karty obrazkowe do gier i zabaw z nowym słownictwem,*
• wskazówki metodyczne dla rodzica i nauczyciela,*
• bonus muzyczny - piosenka Let’s go to school *

 

*Materiały dodatkowe (extra materials) w pdf. można pobrać ze strony www.bingobooks.eu lub otrzymać pocztą elektroniczną wysyłając mail do BINGO BOY-a: bingoboy@bingoedu.com

 

 

Kup teraz

Recenzje książki (BINGO BOY discovers school things)

Recenzja rodzica
Pasja i miłość do nauki angielskiego!

Książeczka z serii "Bingo Boy discovers school things" BINGO BOY odkrywa przedmioty szkolne Anny Wieczorek to INNOWACYJNA i WYJĄTKOWA pomoc dydaktyczna do nauki języka angielskiego, dzięki której dzieci (w wieku od 6 do 9 lat) nauczą się języka w sposób praktyczny i efektywny.

 

W pięknie wydanej książce znajdziemy m.in. ilustrowany słowniczek, dzięki któremu dziecko pozna nazwy przedmiotów i przyborów szkolnych, krótkie historyjki napisane w języku angielskim i polskim oraz dostosowane do percepcji dziecka karty pracy, dzięki którym kilkulatek może sprawdzić zdobytą wiedzę i umiejętności.

 

Jak przystało na pomoc edukacyjną XXI wieku, publikacja łączy w sobie tradycyjną formę książki z nowoczesnymi, multimedialnymi technologiami. Otóż książka odsyła do strony www.bingobooks.eu, na której znajdziemy (do pobrania) dodatkowe materiały do nauki języka angielskiego,  a także do kanału na YouTube – BINGOedutime, gdzie dzieci mogą m.in. wysłuchać tematycznej piosenki.

 

Serię „Bingo Boy discovers school things” gorąco polecam rodzicom, ale również nauczycielom którzy pragną w dzieciach zaszczepić i rozwinąć miłość, a także pasję do nauki języka angielskiego, a następnie  obserwować, jak dziecko sukcesywnie nabiera pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym.


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć