Warszawa

ZNAJDŹ RÓŻNICE! Baśnie

ZNAJDŹ RÓŻNICE! Baśnie

Wydawnictwo: Kapitan Nauka
od 3 do 4 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-66053-08-3

Opis książki

Podejmij wyzwanie znajdź różnice na obrazkach z wyjątkowymi bohaterami baśni!


Poznaj nową serię wyjątkowych książeczek Kapitana Nauki dla dzieci już od trzeciego roku życia – Znajdź różnicę!
Każda para rysunków różni się trzema szczegółami – z pierwszym dzieci poradzą sobie szybko, drugi wymaga większego wysiłku, a trzeci szczegół to zadanie tylko dla prawdziwych bystrzaków!

 

Pięknie ilustrowana książeczka "Znajdź różnicę. Baśnie" zabierze najmłodszych do zaczarowanego świata pełnego magicznych istot. Czarownica, jednorożec, księżniczka czy syrena to tylko niektóre z 10 pięknych postaci, jakie pozna mały podróżnik w krainie baśni!  Niezwykli bohaterowie wywołają uśmiech na twarzach, ale też skłonią do refleksji: czy księżniczka może nosić okulary? Czy czarownice są sympatyczne? W baśniowym świecie nic nie jest takie, jak się wydaje!

Wyszukiwanie różnic na obrazkach to doskonały trening spostrzegawczości,  refleksu (kto pierwszy znajdzie różnicę) i gwarancja doskonałej zabawy. Piękne rysunki zainspirują do tworzenia własnych historii o bohaterach. Wybierzcie ulubionego bohatera i nadajcie mu imię!

Poręczny  format pasuje do małej rączki trzylatka, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.

Recenzja książki ZNAJDŹ RÓŻNICE! Baśnie

Ta zabawa nigdy nie jest nudna!

Każde dziecko lubi próbować swoich sił w szukaniu różnic. Ta zabawa nigdy nie jest nudna. Jest wyzwaniem dla malucha, a przy tym ćwiczy koncentrację i spostrzegawczość. A gdy znajdziemy już... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć