Warszawa

8 + 2 i Promenada Babci

8 + 2 i Promenada Babci

od 5 do 9 lat
ISBN: 978-83-65341-87-7

Piąty tom uwielbianej przez dzieci serii o przygodach najliczniejszej i najsympatyczniejszej książkowej rodziny.

 

Wiosna przynosi mamie, tacie, babci i ośmiorgu dzieciom wiele zmian. W lesie pojawiają się tajemniczy mężczyźni z trójnogami i celownikami. Wkrótce potem rusza budowa drogi, a las, który dzieci znały jak własną kieszeń, nagle zaczyna je zaskakiwać. Kiedy po raz pierwszy wyprowadzają krowę na polanę, zwierzę znika. Zostają po nim tylko wiszący na gałęzi dzwonek oraz ślady kopyt i butów…

 

Wcześniejsze przygody bohaterów tej książki znajdziecie w tomach „8 + 2 i ciężarówka”, „8 + 2 i domek w lesie”, „8 + 2 i pierwsze święta” oraz „8 + 2 i Anton z Ameryki”.


Anne-Cath. Vestly (1920–2008) – norweska autorka książek dla dzieci, ciesząca się w swoim kraju taką samą popularnością jak Astrid Lindgren w Szwecji. Serca czytelników podbiła dziewięciotomową serią o przygodach sympatycznej wielodzietnej rodziny.

 

Marianna Oklejak (ur. 1981) – ilustratorka i graficzka. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowniach projektowania książki i ilustracji. Ilustruje wydawane przez Dwie Siostry książki z serii „8 + 2”.

Kup teraz


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć